دستور ویژه «سلطانی‌فر» برای حمایت از ورزش تهران در دوران کرونا

تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به دیدار امروز خود با وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: این وزارتخانه حمایت ویژه‌ای را از باشگاه‌های زیان دیده در دوران شیوع کرونا خواهد داشت.

رضا گل‌محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در جریان این دیدار که به منظور بررسی مشکلات ورزش تهران به خصوص در دوران کرونا در دفتر مقام عالی وزارت برگزارشد، گزارشی پیرامون شرایط ورزشگاه‌ها و پروژه‌های قابل افتتاح، مشکلات باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی در دوران کرونا و موضوع عدم پرداخت تسهیلات به این باشگاه ها ارائه شد.

وی اضافه کرد: وزیر ورزش دستورات ویژه‌ای برای حل مشکلات ورزش تهران در دوران کرونا صادر و تاکید کرد که معاونین این وزارتخانه تمهیدات لازم را برای حمایت از ورزش تهران اتخاذ کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: با توجه به اعلام ستاد کرونا مبنی بر منع فعالیت برخی رشته های ورزشی پربرخورد، برای چهارمین هفته، فعالیت این رشته ها در استان تعطیل است.

گل‌محمدی اضافه کرد: در حال حاضر استان تهران در شرایط قرمز قرار دارد و هرگونه فعالیتی توسط ستاد ملی کرونا و استاندار تهران ممنوع ابلاغ شده‌ است.

به گفته وی با شیوع کرونا از اسفند ماه سال گذشته بسیاری از رشته های پر برخورد تعطیل است که خسارت به این واحد ها بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =