صنوف مزاحم معابر شمال شرق تهران پاکسازی می‌شود

تهران - ایرنا- معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ تهران گفت: مدیریت شهری منطقه چهار با اصناف متخلف و مزاحمت‌های شغلی برخورد خواهد کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی منطقه ۴ تهران، «حمیدرضا فرخی» در این باره گفت: در راستای اجرای آرای کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها  و با منظور رعایت اصول حرفه ای کار، در خصوص شکایات واصله از فعالیت های واحدهای صنفی متخلف، ضمن شناسایی واحدهای صنفی مزاحم نسبت به طرح در مراجع قضایی  اقدام خواهد شد.

وی افزود: این طرح جهت رفاه حال شهروندان و رفع آلودگی های زیست محیطی اعم از  بصری و صوتی در محله های ۲۰ گانه منطقه ۴ اجرایی شده و همچنان ادامه دارد.

فرخی ادامه داد: در این راستا از ابتدای سال جاری بیش از ۵۰ مورد از مزاحمت های شغلی از جمله کارواش های متخلف، کارگاه های کابینت سازی، رنگ کاری، میوه فروشی و اغذیه فروشی بررسی و اقدام شده است.

معاون خدمات شهری منطقه ۴ گفت: در این موارد ابتدا به مالکین اخطار داده شده و در صورت بی توجهی و نادیده گرفتن اخطاریه ها توسط واحدهای صنفی متخلف طبق قانون این واحدها پلمپ خواهند شد.
فرخی، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده با موارد مزاحمت های شغلی با سامانه ۱۳۷ یا ۱۸۸۸ تماس گرفته و مدیریت شهری را از این موارد مطلع سازند.

منطقه ۴ شهرداری تهران شرقی ترین نقطه تهران است که در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد؛ اوقاف، پاسداران، تهرانپارس، علم و صنعت و لویزان از محله های این منطقه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =