۲۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83902388
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقام شخصی انگیزه فرد مهاجم به خودروی سواری در جایگاه سوخت رشت

رشت - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از بازداشت عامل درگیری در یکی از جایگاه های سوخت شهر رشت خبر داد و گفت: مهاجم در پی اختلافات قبلی با راننده خودروی سواری و با انگیزه انتقام جویی پس از تعقیب خودرو به وی حمله ور شده است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، سیدمهدی فلاح میری در این باره اظهار داشت: شامگاه پانزدهم مرداد فردی با حمله به راننده یک خودروی سواری در صف جایگاه سوخت سبب ایجاد درگیری و اخلال در نظم عمومی گردید که فیلم آن نیز در فضای مجازی منتشر شد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از اقدام سریع پلیس در این پرونده افزود: در پی وقوع این درگیری، دستور قضایی برای شناسایی شخص مهاجم صادر و پس از بازداشت این فرد و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد وی در پی اختلافات قبلی با راننده خودروی سواری و با انگیزه انتقام جویی پس از تعقیب خودرو به او حمله ور شده است.

وی همچنین با اشاره به فیلم برداری و فیلم منتشره از دوربین مداربسته و گفته های فردی که روی فیلم صحبت می کرد ، نیز اظهار داشت: برای این شخص که با سخنان کذب خود، رشت را شهری ناامن جلوه داده  به اتهام تشویش اذهان عمومی پرونده قضایی تشکیل شده که در حال رسیدگی است.

گیلان از استانهای امن کشور است .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =