صیانت از اراضی کشاورزی لازمه تولید و امنیت غذایی است

قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : صیانت از اراضی کشاورزی لازمه تولید پایدار و امنیت غذایی در کشور است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی جهاد کشاورزی استان قزوین فاطمه خمسه در بازدید از مدیریت امور اراضی این سازمان افزود : تنها در صورتی می‌توان شعار سال مبنی بر جهش تولید را محقق کرد که اراضی کشاورزی بیش از پیش صیانت شود.

وی اظهار داشت :هرگونه تغییر کاربری در اراضی کشاورزی نه تنها تولید را متوقف می‌کند، بلکه در آینده امنیت غذایی را نیز با تهدیدات جدی مواجه می‌سازد.

خمسه تصریح کرد : در تمامی مراحل اداری، اجرای ضوابط قانونی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی یاد آور شد : رسیدگی به امورات مراجعین به نحوی صورت پذیرد که پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده و از ورود افراد بدون ماسک به اداره خودداری شود.

خمسه گفت : تکریم ارباب رجوع و راهنمایی آنها از مواردی است که کارکنان باید به آن اهتمام داشته باشند و امورات مردم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

مدیر امور اراضی استان قزوین نیز در این دیدار گفت : اجرای احکام قضایی در تخریب‌های غیرمجاز از موضوعاتی است که در آن‌حقوق شهروندی رعایت می‌شود.

عبدی افزود : تغییر کاربری اگرچه یک عمل غیرقانونی است، اما برای جلوگیری از این پدیده باید دستگاه‌های فرهنگی وارد عمل شده و خیلی از موضوعات را برای مردم تبیین کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =