سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی: از برگزاری لیگ خوشحال هستیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، گفت: با صدور مجوز فعالیت لیگ فوتبال ساحلی، مجددا فرصتی برای دیدن بازیکنان در شرایط مسابقه ایجاد شده که از این بابت خوشحال هستیم.

به گزارش ایرنا، «عباس هاشم‌پور»  اظهار داشت: پس از رویدادهای مهمی که در مهر و آبان سال گذشته داشتیم و توانستیم برای نخستین مرتبه در نخستین دوره بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی سوم جهان و در جام بین قاره‌ای نیز قهرمان شویم، ۲ اردو را در دی‌ماه و بهمن‌ماه برگزار کردیم. سایر برنامه‌ها را هم به کمیته فوتبال ساحلی ارایه دادیم که شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی را ایجاد کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان در این مدت به صورت آنلاین تمرینات را دنبال کردند و به اتفاق همکارانم آن‌ها را زیر نظر داشتیم، اما کار گروهی کیفیت دیگری دارد و می‌دانیم که جای خالی آن پر نمی‌شود. بدون شک ویروس کرونا مشکلاتی را پیش آورد و همه رشته‌ها را از سطح ایده‌آل خود دور کرد، اما از طرفی بازیکنان ما تفکر حرفه‌ای دارند و تا جایی که می‌توانستند از میزان افت خودشان جلوگیری کردند.

هاشم‌پور با اشاره به شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، تصریح کرد: با صدور مجوز فعالیت لیگ فوتبال ساحلی، مجددا فرصتی برای دیدن بازیکنان در شرایط مسابقه ایجاد شد که از این بابت خوشحال هستیم. دیدارههای لیگ برتر در فصل جاری به صورت مجتمع برگزار خواهد شد و به زودی آغاز می‌شود. دیدارهای لیگ که به میزبانی شهر ساری برگزار می‌شود را از نزدیک دنبال خواهم کرد و مربی تیم نیز عازم بندرانزلی خواهد شد. بازیکنان را در این مسابقات از نزدیک رصد می‌کنیم تا بازیکنان جوان و شایسته را به اردوی آتی تیم ملی دعوت کنیم و در کنار باتجربه‌ها به تمرین بپردازند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره مسابقات پیش روی این تیم گفت: مسابقات ورزش‌های ساحلی آسیا را در تقویم داشتیم که برگزاری آن لغو شد. اولین رویداد پیش روی ما جام بین قاره‌ای به میزبانی امارات است که تا این لحظه اطلاعی از برگزاری آن نداریم و این احتمال را دادیم که به دلیل ویروس کرونا، مسابقات لغو یا به زمان دیگری موکول شود. دیگر رویداد امسال نیز مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی است که طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در اسفندماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: مسابقات قهرمانی آسیا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همه تیم‌ها برای کسب سهمیه جام جهانی تلاش خواهند کرد. بنابراین باید بیشتر کار کنیم. به خصوص که در دوره قبلی شرایط برخلاف خواسته ما پیش رفت و برای این دوره باید به فکر جبران باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha