فرماندار شاهین‌دژ: نقش خبرنگاران در مبارزه با کرونا قابل ستایش است

مهاباد- ایرنا- فرماندار شاهین‌دژ گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه نقش بسزایی در آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی ایام مقابله با ویروس کرونا داشته‌اند، که قابل ستایش است.

ایوب آذین پور روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با بیان اینکه خبرنگاران نقشی ارزنده در جلب مشارکت و همراهی مردم برای پیشگیری و مقابله با کرونا داشتند، از تلاش آنان در همراهی با مسوولان و تشویق مردم به همکاری قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران در خط مقدم جنگ با کرونا در کنار مردم و مسوولان بودند و راه ناهموار مقابله را هموار کردند، ادامه داد: خبرنگاران شاهین‌دژی از اولین روزهای شیوع کرونا با تشکیل اتاق فکر و تولید برنامه و محتوا، برای پیشگیری از شیوع این بیماری در آگاه سازی مردم، کمک به ترویج شعار در خانه ماندن، همکاری با کمپین‌ها نقشی اساسی داشتند.

فرماندار شاهین‌دژ اظهار داشت: نحوه بیان نقد از طرف خبرنگاران نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است، بنابراین نقدی موثر خواهد بود که خالی از هر نوع غرض‌ورزی شخصی و حب و بغض باشد.

در پایان این مراسم از هفت خبرنگار و فعال حوزه رسانه شاهین دژ با اهدای لوح قدردانی شد.

در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران روز ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان روز خبرنگار تعیین شده است.  

شهید محمود صارمی خبرنگار و مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در افغانستان بود که در ۱۷ مردادماه سال ۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزار شریف به دست طالبان به شهادت رسید.

شاهین‌دژ با ۹۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha