توضیح روابط عمومی پادگان کوهک درباره اظهارات فتاح

تهران- ایرنا- روابط عمومی پادگان کوهک درباره اظهارات رییس بنیاد مستضعفان درباره اراضی این پادگان اعلام کرد: این مکان از پیش از انقلاب اسلامی در اختیار این نیرو بوده و بعد از انقلاب نیز به عنوان ستاد نیروی دریایی ارتش از آن بهره‌برداری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، روابط عمومی پادگان کوهک روز دوشنبه درباره اظهارات پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان در برنامه تلویزیونی درباره اراضی این پادگان در توضیحاتی تصریح کرد: منظور رییس بنیاد مستضعفان از عبارت «یک جای خوب ما در کوهک در نیروی دریایی ارتش» پادگان کوهک و ستاد نیروی دریایی ارتش بوده است که این مکان، از پیش از انقلاب اسلامی در اختیار این نیرو بوده و بعد از انقلاب نیز به عنوان ستاد فرماندهی از آن بهره‌برداری می‌کند.

این روابط عمومی خاطرنشان کرد: این مطلب براساس مصوبات ابلاغی مقرر شده اراضی پادگان کوهک بالمناصفه میان نیروی دریایی ارتش و بنیاد مستضعفان تقسیم شود و در مسیر اجرای این مصوبه ستادکل نیروهای مسلح به عنوان حَکم عمل خواهد کرد.

روابط عمومی پادگان کوهک یادآور شد: تمامی عواید حاصل از اعیان اراضی پادگان کوهک (ساخت و سازهای انجام شده در محدوده پادگان) متعلق به نیروی دریایی ارتش خواهد بود و بنیاد موظف به پرداخت ارزش آن به نیروی دریایی است.

این مطلب تصریح کرد: پس از برگزاری جلسات متعدد در سطح نیروی دریایی ارتش و بنیاد مستضعفان و تعیین نحوه اجرای مصوبات ابلاغی از طریق بکارگیری کارشناسان منتخب طرفین بمنظور تعیین ارزش کارشناسی روز عرصه و اعیان پادگان کوهک، کارشناس منتخب بنیاد مستضعفان، منصفانه و عادلانه عمل نکرده و موجب توقف هرگونه اقدام در پرداخت ارزش واقعی حاصل از عرصه و اعیان به نیروی دریایی ارتش شد که همین امر توقف اجرای مصوبه ابلاغی را بدنبال داشت.

روابط عمومی پادگان کوهک افزود: برابر تدبیر ستادکل نیروهای مسلح، مجدداً و بمنظور تعیین تکلیف نهایی این اراضی، یک هیات کارشناسی سه نفره متشکل از کارشناسان ستادکل نیروهای مسلح، نیروی دریایی ارتش و بنیاد مستضعفان در حال بررسی و ارزش‌گذاری واقعی عرصه و اعیان پادگان کوهک هستند که به محض اعلام نظریه و مشخص شدن ارزش کارشناسی عرصه و اعیان این پادگان، مصوبات ستاد کل نیروهای مسلح اجرایی خواهد شد.

این روابط عمومی پادگان کوهک یادآور شد: شایسته است، یک مقام مسئول ارشد در جایگاه رییس بنیاد مستضعفان، که وی را فردی متشرع می‌دانیم، پیش از هرگونه اظهار نظر، مستندات خود را تکمیل و مردم و مخاطبین را به اشتباه نیندازند.

اظهارات فتاح در برنامه تلویزیونی را اینجا بخوانید 

واکنش‌ها به اظهارت فتاح:

واکنش مولاوردی به اظهارات فتاح درباره بازپس‌گیری یکی از املاک بنیاد

ابتکار: برای تخریب و اتهام‌زنی با کلمات و ارقام بازی نکنید

دفتر رییس دولت ‌دهم: بنیاد مستضعفان درخواستی برای تخلیه نداده است

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =