۲۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۷
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83902052
۰ نفر

برچسب‌ها

وظیفه مهم رسانه آگاهی بخشیدن به جامعه است

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین رسالت و وظیفه مهم اصحاب رسانه اطلاع رسانی شفاف و آگاهی بخشیدن به جامعه است.

اصغر گونجی روز دوشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار، تصریح کرد: امروز ایرنا به عنوان خبرگزاری مرجع با ارسال اخبار و گزارش‌های به روز خود موجی از نشاط را به جامعه بازگردانده است.

وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی موظف به ارایه خدمات و اطلاع رسانی آن به جامعه هدف خود هستند و در این راه رسانه به عنوان راحت‌ترین و مطمئن‌ترین ابزار اطلاع رسانی می‌تواند نقش موثری در این راه ایجاد کند.

این مسوول امور روستایی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد امور خود باید انتقادپذیر باشند، اظهار داشت: بدون شک نقد و انتقاد می‌تواند عامل پیشرفت بسیاری از امور باشد چرا که با اظهار نظرهای مثبت و منفی می‌توان به نقاط قوت و ضعف خود پی برد.

به گفته وی، شعار سرعت، صحت و دقت در خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خبرگزاری نظام و دولت بیانگر آن است که این رسانه با داشتن خبرنگاران حرفه‌ای، اصول خبری و انتشار صحیح آن را هدف اصلی خود قرار داده و خوشبختانه اخبار پوششی آن نیز به نحو مطلوب و سریعی صورت می‌پذیرد. 

علی حیدری، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: هیچ اتفاقی در رسانه صورت نمی‌گیرد مگر آنکه مدیران دستگاه‌های اجرایی آمار و اطلاعات خدمات ارایه شده خود را به شکل روشن و صحیح در اختیار خبرنگاران بگذارند.

وی با بیان اینکه نقش بنیاد مسکن در توسعه روستاهای کشور و استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: تغییر چهره روستاها و حتی شهرهای کوچک دستاورد مهم این نهاد در طول عمر بابرکت خود بوده تا جایی که توسعه خدمات رفاهی در این مناطق حس خوبی به شهروندان آن مناطق داده است.

به گفته وی، امروز خروجی بنیاد مسکن اتفاقات خوبی را در سطح روستاها و شهرهای کوچک استان رقم زده تا جایی که ما شاهد مهاجرت معکوس به این مناطق در ۲ سال گذشته به شکل فزاینده‌ای هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =