۲۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۴
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83902022
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف در بابل سه کشته برجای گذاشت

ساری - ایرنا - تصادف ۲ دستگاه خودرو بامداد امروز دوشنبه در کمربندی جنوبی بابل سه نفر را به کام مرگ برد.

به روابط عمومی فوریت های پزشکی بابل ، این حادثه ساعت یک و ۳۵ دقیقه ۱:۳۵ دقیقه بامداد با برخورد دو خودروی سواری تیبا و ۲۰۶ در جاده قدیم کمربندی جنوبی بابل ورودی بوله کلا رخ داد که طی آن یک مرد ۴۵ ساله و دو زن ۶۰ و ۶۵ ساله به دلیل شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

همچنین در این حادثه ۶ زن و مرد دیگر نیز دچار آسیب دیدگی شدند که به بیمارستان شهید بهشتی و شهید یحیی نژاد منتقل شدند.

کمربندی جنوبی بابل یکی از قدیمی ترین کمربندی شهرهای مازندران است که کار ساختش ۱۶ سال طول کشید و اردیبهشت سال ۹۶ زیر بار ترافیک رفت.

کمربندی جنوبی بابل به عنوان بزرگ ترین شهر مازندران دارای ۶ زیرگذر و سه روگذر است. این کمربندی که شاهراه ارتباطی بین شرق و غرب استان مازندران به شمار می رود، ترافیک مسیرهای جاده بابل به آمل، شهید صالحی و گنج افروز و جاده بابل به قائمشهر را هدایت می کند و در روستای ' هتکه پشت ' به طول ۱۶.۵ کیلومتر به پایان می رسد.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای هفت شهر و شش بخش است و به دلیل نداشتن کمربندی جنوبی در این شهر که در مسیر شرق به غرب مازندران واقع است، روزانه با تردد خودروهای سبک و سنگین در مسیر درون شهری مواجه بود.

کمربندی جنوبی بابل که به طور غیر رسمی آغاز به کار کرده بود کارشناسان مربوطه قبل از زیر بار رفتن ترافیک هشدارهای لازم را برای بروز حوادث جبران ناپذیر در این مسیر را داده بودند و تاکنون هم دهها نفر را براثر تصادف خودروها، واژگونی و سقوط خودروها از پل های روگذر به کام مرگ برد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =