تور بازدید خبرنگاران از مراکز فنی و حرفه‌ای قزوین برگزار می‌شود

قزوین - ایرنا -مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: تور رسانه‌ای بازدید از مراکز فنی و حرفه‌ای استان امسال با هدف آشنایی بیشتر خبرنگاران با ظرفیت‌های مراکز آموزش مهارتی برگزار می‌شود.

محسن مددی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) که به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار انجام شد،افزود: آشنایی خبرنگاران با ظرفیت های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای در انعکاس بهتر مسایل و اخبار مربوط به حوزه مهارت موثر است.

محسن مددی با بیان اینکه بخشی از مشکل بیکاری در جامعه ناشی از فقر مهارتی جوانان و جویندگان کار است،افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند ترویج و نهادینه شدن فرهنگ مهارت و کارآفرینی در جامعه خود هستیم.

وی در ادامه با اشاره به نقش اصحاب رسانه در ترویج فرهنگ مهارت بین جامعه،گفت: از رسانه ها درخواست داریم تا ما را در پیشبرد و تحقق اهداف خود که همانا تقویت مهارت آموزی و کمک به اشتغال جوانان است، کمک کنند.

این مسوول با بیان اینکه نقد رسانه ها منجر به اصلاح رویه دستگاه های اجرایی و تقویت خدمت رسانی آنان می شود،افزود: البته نقد باید منصفانه و همراه با راهکار باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین در ادامه از تلاش های خبرگزاری ایرنا بابت انعکاس اخبار فنی و حرفه ای قدردانی کرد و از این رسانه به عنوان رسانه ای صادق، متعهد و امانتدار یاد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =