ترافیک جاده‌های همدان فروکش کرد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه همدان گفت: این استان سه روز پُرترافیک را از پنجشنبه هفته گذشته پشت سرگذاشت و هم اینک تردد به روال عادی بازگشته است.

سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: حجم ترافیک در جاده‌های این استان از پنجشنبه هفته گذشته افزایش یافت و تا بامداد امروز ادامه داشت و در روزهای پنجشنبه تا شنبه یک میلیون و  ۶۱۵ هزار دستگاه خودرو از جاده‌های این استان عبور کردند.

وی افزود: همچنین ترافیک در جاده‌های برون شهری این استان روز گذشته به قدری سنگین بود که سرعت وسایل نقلیه در آزادراه‌ها هم از ۸۰ کیلومتر در ساعت تجاوز نمی‌کرد.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: شلوغی جاده‌ها در چهار روز گذشته به معنای نادیده گرفتن توصیه‌های متخصصان حوزه بهداشت و درمان برای خودداری از سفر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

سرهنگ عزیزی گفت: در چهار روز گذشته تمامی محورهای این استان شاهد حجم زیادی از وسایل نقلیه بود که طبق بررسی های صورت گرفته خودروهای شماره تهران بیشترین میزان را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه همچنین خودروهایی با شماره انتظامی کردستان، کرمانشاه و ایلام در رتبه بعدی قرار داشتند اظهار داشت: با توجه به ترافیک سنگین و پایین بودن سرعت خودروها در ۲۴ ساعت گذشته شاهد سوانح جرحی و فوتی نبودیم.

رییس پلیس راه استان همدان درباره سانحه فوتی مسیر تویسرکان - کنگاور با ۶ فوتی گفت: این سانحه به علت تجاوز به چپ و سبقت غیرمجاز راننده پراید بود که در این تصادف چهار جوان و ۲ کودک زیر چرخ های تریلی جان باختند.

سرهنگ عزیزی توضیح داد: طبق بررسی های صورت گرفته نیمی از تصادف‌های دسته جمعی بالای ۲ نفر در این استان متعلق به ساکنان تویسرکان است که علاوه بر محورهای شهرستان تویسرکان در دیگر جاده‌های برون شهری همدان نیز رخ داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =