۲۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83901898
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲ هزار و ۹۵۱ بازرسی از واحدهای صنفی استان مرکزی انجام شد

اراک - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۱۲ هزار و ۹۵۱ مورد بازرسی در سال جاری از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این استان انجام شد.

« محمدجواد قربانیان» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: الکل، لوازم بهداشتی، لوازم آرایشی، انواع کالاهای اساسی و مواد غذایی و نان بیشترین کالاهای مورد تخلف در استان مرکزی گزارش شده است.

وی ادامه داد: در جریان بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی استان مرکزی یک‌هزار و ۴۴۳ پرونده به ارزش ۵۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اظهار داشت: در سال جاری ۱۱۰ کشت مشترک با اداره کل تعزیرات، ۳۴۰ گشت مشترک با دانشگاه علوم پزشکی، ۱۵۴ گشت مشترک با اداره اماکن نیروی انتظامی و ۲۳۵ مورد بازرسی با دیگر نهادهای نظارتی استان انجام شد.

قربانیان بیان کرد: شهروندان استان مرکزی امسال ۲ هزار و ۲۷۹ تماس با ستاد خبری ۱۲۴ داشتند که تمامی تماس‌ها در اعتراض به گران‌فروشی واحدهای صنفی خرده فروش بوده است.

وی، تعداد پرونده‌های قاچاق کالای استان مرکزی در سال جاری را ۱۵ فقره عنوان کرد و گفت: ارزش پرونده‌های مذکور بیش از ۱۴ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

بیش از ۶۰ هزار واحد صنفی زیر نظر ۱۷۲ اتحادیه در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =