حمایت خیر تهرانی از ۱۵۰۰ یتیم در هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: دراقدامی خداپسندانه، یک خیر تهرانی حمایت از یک هزار و ۵۰۰ فرزند یتیم و خانواده محسنین نیازمند استان را عهده‌دار شد.

سیاوش عامری عصر یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: این خیر در راستای طرح اکرام ایتام از یکهزار فرزند یتیم و ۵۰۰ فرزند نیازمند طرح محسنین هرمزگان حمایت می‌کند.

وی بیان داشت: درحال حاضر۳۶ هزار و ۲۹۴ حامی نیکوکار در استان هرمزگان از ۱۲ هزار و ۲۹۶ فرزند معنوی خود حمایت می‌کنند.

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: این تعداد شامل هفت هزار و ۳۹۹ نفر ایتام نیازمند و چهارهزار و ۸۹۷ نیز فرزندان محسنین هستند.

عامری گفت: طرح‌ اکرام ایتام باهدف حمایت مادی و معنوی خیران از ایتام و فرزندان نیازمند جهت ایجاد بستری مناسب برای تعالی و تربیت فرزندان بی‌سرپرست و همچنین رفع مسائل و مشکلات ضروری آن‌ها، احیا فرهنگ یتیم‌نوازی و کمک به تقویت روحیه همبستگی در جامعه و برقراری عدالت اجتماعی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت و نقش مشارکت حامیان به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به ایتام و محسنین نیازمند، اظهارامیدواری کرد: با جذب حامیان جدید ضمن افزایش سرانه فرزندان مشمول این طرح، بتوانیم خدمات اثربخشی در راستای رفع مشکلات و نیازهای ضروری خانواده‌های ایتام و محسنین ارائه کنیم.

این مسوول یادآورشد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا دراستان و نبود امکان مراجعه حضوری مردم به دفاتر حامی یابی کمیته امداد، سریع‌ترین و ساده‌ترین روش‌ برای همکاری و مشارکت خیران درطرح اکرام ایتام و محسنین و حمایت از آن‌ها، ثبت‌نام از طریق سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir یا ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ و یا تماس مستقیم با ستاد اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد هرمزگان به شماره تلفن ۰۷۶۳۳۶۷۰۹۳۴ می‌باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha