اکبرپور: مدافعان استقلال فضا به سپاهان ندهند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: مدافعان نباید اجازه فضاسازی را به حریف بدهند، چرا که اگر آنها اصل پوشش را رعایت نکنند این فضا برای سانتر کردن در اختیار سپاهان قرار می‌گیرد.

«سیاوش اکبرپور» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: «شیخ دیاباته» مهاجم فوق‌العاده تاثیرگذاری در خط حمله استقلال است و نبود این بازیکن در دیدار امروز با سپاهان می‌تواند تاثیر بسزایی در عملکرد این تیم داشته باشد و امیدوارم تلاش‌ کادر پزشکی استقلال نتیجه داده و او به این دیدار حساس برسد.

وی افزود: «مهدی قایدی» نیز مهاجم جوانی است که به نظر می‌رسد در هفته‌های اخیر دچار افت روحی شده است اما او می‌تواند همچون گذشته برای استقلال گل‌زنی کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال با توجه به این که بازی گذشته خود را مقابل سپاهان با پیروزی پشت‌سر گذاشته از نظر روحی و روانی، شرایط بهتری دارد اما نباید فراموش کند حریف خطرناکی پیش‌رو دارد که برای جبران باخت گذشته تلاش مضاعفی خواهد داشت.

اکبرپور خاطرنشان کرد: هر ۲ تیم شناخت کاملی از یکدیگر دارند و به خوبی حریف را برای جام حذفی آنالیز کرده‌اند و می‌کوشند از نقطه ضعف رقیب استفاده لازم را ببرند.

وی تاکید کرد: «فرهاد مجیدی» مربی جوانی است و شخصا به او امیدوار هستم تا بتواند در این فصل یک جام برای استقلال کسب کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: مدافعان استقلال نباید اجازه فضاسازی را به حریف بدهند، چرا که اگر آنها اصل پوشش را رعایت نکنند این فضا برای سانتر کردن در اختیار سپاهان قرار می‌گیرد و آنها در این کار حرفه‌ای و استاد هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =