مدیرکل ورزش: هیات‌های ورزشی در هر ۲۳ شهرستان کرمان فعال شوند

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه انتظار می‌رود که کشتی و هیات‌های ورزشی در هر ۲۳ شهرستان استان کرمان فعال شود گفت: شهرستان‌ها باید مسئولیت و رسالت خود را در این حوزه حس کنند و هیات‌های استانی و این اداره‌کل نیز از آنان حمایت می‌کند.

میثم پاریزی روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان کرمان با حضور دبیر این فدراسیون افزود: قطار رشد و پیشرفت ورزش استان به سرعت در حال حرکت است و کرمان در بسیاری از رشته‌های ورزشی در لیگ برتر تیم، افراد و ملی پوشانی دارد.

وی ادامه داد: کرمان نگین درخشان ورزش استان‌های کشور است و امیدواریم این موفقیت به تمامی شهرستان‌ها تسری یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ایران در رشته المپیکی کشتی، افتخارات بسیاری در رقابت‌های جهانی و المپیک کسب کرده که این افتخارات، غرور ملی را رقم زده و نمی‌توانیم عدد و قیمت روی احساسات مردم برای قهرمانی ورزشکاران ما در رقابت‌های جهانی و المپیک بگذاریم.

وی بیان داشت: استان کرمان ظرفیت‌های‌گسترده ای دارد که امیدواریم از این ظرفیت‌ها در راستای رشد و اعتلای ورزش استان به نحو مطلوب برای هر ۲۳ شهرستان استان بهره‌برداری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به ضرورت تحرکات بیشتری مجموع هیات‌ها تصریح کرد: به ویژه اینکه اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان حساسیت ویژه‌ای به این حوزه دارد و انتظارات از این هیات بیشتر و به‌حق است.

تقویم ورزشی هیات‌های کرمان تنظیم شود

وی اضافه کرد: تقویم ورزشی فدراسیون‌ها برای هیات‌های استان تنظیم شود که متناسب با آن سالانه بودجه‌بندی مناسب در بخش اعتبارات هزینه‌ها، نیازها و توسعه و ساخت و سازهای ورزشی شود.

پاریزی با اشاره به ضرورت سازماندهی و هدفمند شدن اعتبارات عمرانی به‌عنوان عمده‌ترین بخش اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: هیات‌های ورزشی به‌عنوان بهترین رکن می‌توانند نیازهای ورزش شهرستان‌ها را احصا کنند که بر اساس اولویت‌های شهرستان‌ها پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: با تنظیم برنامه‌ها و تقویم ورزشی باید بتوانیم تنظیم برنامه بودجه‌ای را داشته باشیم که سهم اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان و سهم تامین هیات مشخص شود که بر اساس آن بتوانیم اهداف رشته‌های ورزشی را پیش ببریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تصریح کرد: رقابت انتخاباتی هیات کشتی باید در تمام مجمع‌های هیات‌ها گسترده شود که این امر احساس مسئولیت ما را افزایش می‌دهد.

وی تاکید کرد: استان کرمان به لحاظ فرهنگی، پهناوری و ظرفیت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی لایق بهترین‌ها است و باید در بخش نشاط عمومی و قهرمان‌پروری شاهد توفیقات بیشتر استان باشیم و امیدواریم به‌زودی در زمینه کسب سهمیه المپیک و کسب سکو نفرات برگزیده از جوانان و ورزشکاران این استان داشته باشیم.

سیاست ورزش کرمان اجرای مقررات در مجمع‌های انتخاباتی است

پاریزی افزود: سیاست اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان رعایت قوانین و مقررات در برگزاری مجمع‌های انتخاباتی است که در مجموعه این اداره‌کل با رعایت حساسیت و دقت دنبال می‌شود.

وی از پیگیری‌ها و انجام رسالت دامغانی به‌عنوان سرپرست اسبق هیات کشتی استان کرمان نیز قدردانی کرد و بیان داشت: اعضای دارای حق رای در این مجمع‌ها از بین اصلح‌ترین افراد انتخاب می‌شوند و این حق انتخاب به‌خود هیات‌ها سپرده شده و رعایت عدالت و قوانین و مقررات در مجامع با دقت انجام میفتد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با قدردانی از کاندیدا مجمع انتخاباتی هیات کشتی و تبریک به رییس جدید این هیات گفت: کاندیدای این مجمع با رعایت ادب و اخلاق و آنچه در شان ورزش کشتی جمهوری اسلامی است، را به‌جا آوردند و رقابت سالمی داشتند امیدواریم با بهره‌مندی از ظرفیت کشتی استان، پیشکسوتان و افراد توانمند، تحصیل کرده و تاثیرگذاران این حوزه، شاهد چهارسال متفاوت برای کشتی استان باشیم. 

وی همچنین ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر و ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: رسانه‌ها و خبرنگاران ورزشی استان کرمان کمک بسیاری برای توسعه ورزش استان کردند و تعامل نزدیکی با اداره‌کل دارند.

پاریزی یادآور شد: خوشبختانه روند رو به رشد ورزش استان کرمان سبب شده که مجامع انتخاباتی و انتخابات هیات‌ها به شکل جدیدی برگزار شود که این امر باعث افتخار استان است. 

وی خاطرنشان کرد: کشتی کرمان نیاز به برنامه‌ریزی جامع‌تر و فعالیت هدفمند دارد و تمامی ظرفیت‌های کشتی باید کنار هم قرار گیرند که انتظارات براورده شود و اگر دلسوز این رشته ورزشی هستیم باید از هم‌افزایی حوزه ظرفیت‌های شخصی و اجتماعی و سایر دستگاه‌ها در کنار هم استفاده کنیم که کشتی پهناورترین استان کشور به‌جایگاهی در خور نامش برسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =