۱۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83901545
۰ نفر

برچسب‌ها

آیین نامه جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران اعلام شد

تهران- ایرنا- انجمن فیلم کوتاه در اطلاعیه ای آیین نامه جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران را اعلام کرد.

طبق اعلام هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا)، پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص برگزاری جشن مستقل فیلم کوتاه ایران، به اطلاع عموم فیلمسازان فیلم کوتاه و علاقه مندان این حوزه می رساند که آیین نامه جشن مستقل فیلم کوتاه ایران در یک فرآیند یکساله توسط شورای مشورتی و کارگروه فنی مورد بازنگری قرار گرفت و پس از نگارش نسخه جدید، مفاد این آیین نامه طی جلسات متعدد با حضور دبیر جشن یازدهم علیرضا قاسمی، توسط هیات مدیره ایسفا بررسی و به تصویب رسید.

بنابراین طبق آیین نامه جدید از این پس عنوان این رویداد از «جشن مستقل فیلم کوتاه ایران» به «جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران» تغییر نام خواهد داد که به اختصار «جوایز  ایسفا» نامیده می شود.

جوایز ایسفا کاملاً به صورت آکادمی برگزار می شود و طبق آیین‌نامه جدید فیلم هایی واجد شرایط حضور در جوایز ایسفا هستند که پیش از ثبت ‌نام یکی از شرایط لازم مندرج در آیین نامه را داشته باشند. جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران به صورت سالانه برگزار می شود. 

فراخوان یازدهمین دوره جوایز ایسفا روز ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد و مراسم اهدای جوایز آن در هفته پایانی فروردین ماه ۱۴۰۰ خواهد بود. 

اطلاعات بیشتر و متن کامل آیین نامه جوایز ایسفا در سایت رسمی انجمن فیلم کوتاه ایران وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =