دفتر رییس دولت ‌دهم: بنیاد مستضعفان درخواستی برای تخلیه نداده است

تهران- ایرنا-دفتر رییس دولت‌ نهم و دهم در واکنش به سخنان رییس بنیاد مستضفان درباره بازپس دادن ملک ولنجک، اعلام کرد: در سال گذشته و با افزایش نجومی قیمت‌ها، این دفتر پیشنهاد تخلیه را به مسوولان بنیاد داده، اما از طرف آنان تاکنون هیچ درخواستی حتی تلویحی برای تخلیه ارائه نشده است

دفتر رییس جمهوری دولت نهم و دهم روز یکشنبه در پاسخ به اظهارات پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان در اطلاعیه اعلام کرد:  این دفتر و جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچگاه درخواستی برای در اختیار گرفتن ساختمان به بنیاد مستضعفان نداده‌اند. این دفتر همچنین هیچ دخالتی در تعیین یا انتخاب محل مورد نظر که ساختمانی متروکه بوده و بعد بازسازی شد، نداشته است. محل مذکور در آبان‌ماه ١٣٩٢ با انتخاب و پیشنهاد و دستور رییس وقت بنیاد مستضعفان و با عقد قرارداد در اختیار این دفتر قرار گرفته است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این دفتر به ویژه پس از پیشنهاد سال ١٣٩٦ رییس جمهوری دولت‌های نهم و دهم مبنی بر فروش تمامی اموال بنیاد مستضعفان و توزیع آن بین مردم به ویژه محرومین، همواره آماده تخلیه محل بوده است. همچنین در سال گذشته و با افزایش نجومی قیمت‌ها، این دفتر پیشنهاد تخلیه را به مسوولان بنیاد داده است، اما از طرف آنان تاکنون هیچ درخواستی حتی تلویحی برای تخلیه ارائه نشده است.

 این اطلاعیه افزود: با این حال آمادگی داشته و داریم که ساختمان مذکور را تخلیه نماییم و خواهیم کرد. فقط کافی بود مسوولان مربوطه درخواست خود را به این دفتر اعلام می‌کردند. زیرا دکتر احمدی‌نژاد هرگز زیر بار دین هیچ فرد، گروه و جریانی نبوده و به لطف الهی نخواهند بود.

پرویز فتاح شب گذشته در گفت وگویی از محمود احمدی نژاد خواسته بود ملک هزار و ۸۰۰ متر مربعی در منطقه ولنجک به قیمت  بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان را به بنیاد برگرداند.

 اظهارات فتاح در برنامه تلویزیونی را اینجا بخوانید 

واکنش‌ها به اظهارت فتاح:

واکنش مولاوردی به اظهارات فتاح درباره بازپس‌گیری یکی از املاک بنیاد

ابتکار: برای تخریب و اتهام‌زنی با کلمات و ارقام بازی نکنید

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha