فرماندار: خرمشهر نیازمند نگاه حرفه‌ای خبر برای بیان مشکلات است

آبادان – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر انتشار واقعیت‌ها، مسایل و مشکلات، مطالبات مردم و خدمات دولت خدمتگذار را با نگاه خرفه‌ای در این شهرستان خواستار شد و گفت: خرمشهر نیازمند نگاه حرفه‌ای خبرنگاران برای بیان مشکلات این شهرستان است.

به گزارش ایرنا محمد حیدری روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران خرمشهر در محل فرمانداری این شهرستان بیان کرد: خبرنگاران در انعکاس واقعیت‌های جامعه مسوولیت سنگینی دارند و قلم آنها باید درجهت نگارش حقیقت و واقعیت‌ها و مدیریت درست افکارعمومی باشد.

وی همکاری تنگاتنگ بین خبرنگاران و مدیران اجرایی را برای بیان واقعیت و خدمات نظام جمهوری اسلامی خواستار شد و افزود: هیچ مدیر و رییس دستگاه اجرایی در خرمشهر بدون اطلاع و موافقت فرماندار حق شکایت از خبرنگاران رسانه‌ها را ندارد.

وی به  تشکیل شورای اطلاع‌رسانی شهرستان خرمشهر در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت:این شورای هر ماه یک بار با تشکیل جلسه با مسوولان ارشد شهرستان مشکلات شهرستان خرمشهر را مورد بررسی قرار خواهد داد.

فرماندار ویژه خرمشهر ادامه داد: مدیریت افکار عمومی جزو جدانشدنی تخصصی خبرنگاری و حوزه رسانه است و این به دست با کفایت خبرنگاران و رسانه‌ها ممکن خواهد شد.

وی گفت: مسیر توسعه و پیشرفت و تکامل همه جانبه در شهرستان خرمشهر با همکاری همه اجزا و عناصر جریان قدرت است و همه باید موانع پیشرفت در مسیر توسعه را برداریم.

حیدری، بهره‌گیری از فضای مجازی برای انعکاس واقعیت‌های جامعه امروز را خواستار شد و  افزود: اطلاع رسانی در فضای مجازی باعث شده که امروز مرزهای بین المللی کاملا از بین برود و هیچ مرزی بین دولت‌ها و ملت وجود نداشته باشد و از طریق فضای مجازی در هر نقطه دنیا می‌توان پیام را منتقل کند.

در این نشست  از خبرنگاران شهرستان خرمشهر تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =