۲ رکورد بزرگ یحیی شکسته شد؛ توقف در عدد ۱۳ و بازهم با حضور اصفهانی‌ها

تهران- ایرنا- یحیی گل‌محمدی برای اولین بار در لیگ برتر با پرسپولیس شکست خورد؛ اتفاقی که در دوره قبلی حضور او در جمع سرخپوشان تهرانی نیز رخ نداده بود.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر در برابر ذوب‌آهن اصفهان شکست خورد و پس از ۱۶ هفته طعم تلخ باخت را چشید.

این شکست در حالی به دست آمد که نخستین باخت یحیی در این فصل با پرسپولیس بود. او از هفته هفدهم هدایت پرسپولیس را به دست گرفت و در ۱۱ بازی داخلی به ۹ برد و ۲ تساوی دست پیدا کرد. یحیی در مقطع قبلی حضورش که به نیم‌فصل دوم لیگ دوازدهم مربوط می‌شود در آخرین پیکار خود در لیگ با نتیجه سه بر یک به تراکتور باخته بود تا به عبارتی بعد از ۷ سال و ۲ ماه و ۲۹ روز یا ۲۶۴۷ روز در لیگ برتر با پرسپولیس شکست بخورد.

یحیی یک رکورد دیگر هم داشت. او هیچ‌وقت در لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی به عنوان سرمربی پرسپولیس به هیچ تیمی نباخته بود. گل‌محمدی در مقطع قبلی حضورش پنج برد و سه تساوی داشت و در این برهه هم به چهار پیروزی و یک تساوی رسیده بود تا آمارش در مجموع به ۹ برد و چهار تساوی برسد اما در عدد ۱۳ باقی ماند.

یحیی البته در ورزشگاه آزادی فینال جام حذفی فصل ۱۳۹۲-۱۳۹۱ را به سپاهان باخت اما این شکست در ضربات پنالتی رقم خورد. حالا اما بار دیگر بازهم یک تیم اصفهانی توانست گل‌محمدی را در ورزشگاه خانگی پرسپولیس از پیش رو بردارد اما این بار بر خلاف دفعه قبل جام به پرسپولیس رسید نه حریف پرسپولیس.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =