تکمیل محور ترانزیتی ریگان به نرماشیر استان کرمان نیازمند اعتبار ملی  است

کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان با قدردانی از رویکرد محرومیت زدایی دولت بویژه در شرق استان کرمان گفت: تکمیل باند دوم محور ترانزیتی این شهرستان به نرماشیر که هم اکنون به علت کمبود اعتبار روند کندی به خود گرفته مستلزم تخصیص اعتبار ملی و نگاه جدی متولیان امر است .

امین باقری روز یکشنبه در جریان بازدید از محور ریگان به نرماشیر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه روزانه هزاران خودرو از این محور ترانزیتی تردد می‌کنند  افزود: چند سالی است که کلنگ باند دوم ریگان به نرماشیر  به زمین زده شده اما پیشرفت لاک‌پشتی دارد.

وی با اشاره به اینکه قرار بود این محور هر چه سریع تر به دلیل ترافیک سنگین آسفالت شود و اینک تنها پنج کیلومتر از این محور در ریگان آسفالت و زیر سازی شده است، افزود: در دو شهرستان فهرج و نرماشیر زیرسازی شروع شده بود اما مدتی است که به علت کمبود اعتبار متوقف شده است .

فرماندار ریگان ابراز کرد : همه ساله از شهرستان در قالب کمیته برنامه ریزی اعتباراتی از شهرستان تخصیص می یابد اما جوابگو نمی باشد و نیازمند اعتبارات ملی برای تکمیل این پروژه ترانزیتی هستیم .

باقری با اشاره به اینکه تاکنون ده‌ها نفر در این محور جان خود را از دست داده‌اند، بیان داشت: این محور خانواده‌های زیادی را داغدار کرده است.

وی وضعیت این محور را خطرناک خواند و خواستار تسریع و توجه به این محور شد.

ریگان تا مرکز استان ۲۸۵کیلومتر فاصله دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =