۱۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 83901455
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار صحنه: رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند

‍ کرمانشاه - ایرنا - فرماندار صحنه با بیان اینکه رسانه‌ها باید مطالبه‌گر باشند، افزود: روحیه مطالبه گری موجبات توسعه و پیشرفت کشور را به ارمغان خواهد آورد.

علیرضا حیدری روز یکشنبه در آیین تجلیل از  اصحاب رسانه شهرستان صحنه  که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار و عید غدیر و گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی اظهار داشت: خبرنگاران در آگاه‌سازی جامعه و افزایش اطلاعات مردم تلاش می‌کنند و این خبرنگاران و اصحاب قلم هستند که با رسانه های خود اقداماتی که در کشور انجام می‌شود را اطلاع‌رسانی می‌کنند و تاثیر قابل توجهی در آرامش بخشی به جامعه دارند و بی شک اقدامات مسوولان بدون وجود رسانه‌ها ناقص خواهد بود.
فرماندار صحنه  بابیان اینکه خبرنگاران با اقشار مختلف جامعه در ارتباط هستند و مطالبات آن‌ها را می‌دانند، اظهار داشت: رسانه ها پل و ارتباط بین مسوولان و مردم هستند که باید مطالبات بحق مردم را به گوش مسوولان برسانند.
حیدری در بخشی دیگر از سخنانش از تلاش اصحاب رسانه در ایام کرونا تقدیر کرد و گفت: به حق انصاف اطلاع رسانی شما در اوایل شیوع ویروس کرونا تحسین برانگیز بوده و این موضوع با شدت ادامه دارد. 
 وی اظهار داشت: با آغوش باز به استقبال نشست مطبوعاتی می آیم و انتقاد سالم را می پذیرم، چون مطبوعات و شما اصحاب زحمتکش رسانه بیان کننده مطالبات به حق مردم هستید.
فرماندار صحنه در خاتمه بیان داشت: نگاه من به شما نگاه روابط عمومی نیست، بلکه شما مشاوران و یاری دهندگان فرمانداری هستید، بنابراین می‌طلبد که نگاه شما نیز مطالبه گرانه و به حق باشد.
صحنه یکی از شهرستان های استان کرمانشاه است که ۵۵ کیلومتر با شهر کرمانشاه فاصله دارد.