پسری که پدرش را کشت و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری پسری خبر داد که پدرش را در یکی از روستاهای شیروان به قتل رسانده بود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار روز یکشنبه اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شیروان، مبنی بر مرگ مشکوک یک مرد و انتقال جسد وی توسط بستگانش به بیمارستان، بلافاصله پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی به بیمارستان شهید هاشمی نژاد این شهرستان اعزام شد.
وی با اشاره به اینکه در بررسی ظاهری جسد، یک زخم عمیق بر روی سینه متوفی مشهود بود، افزود: دختر این فرد با مراجعه به کارآگاهان اعلام داشت که پدرش در زمین های اطراف مشغول کار بوده و توسط افراد ناشناس بر اثر وارد آوردن ضربه با ابزار کشاورزی فوت کرده است.
سرهنگ رستگار تصریح کرد: با توجه به مشکوک بودن وضعیت جسد و احتمال وقوع قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه ماموران پاسگاه گلیان برای مشخص شدن زوایای پرونده تحقیقات نامحسوس خود را گسترش داده و دریافتند که صبح روز حادثه، یک درگیری بین فرد متوفی و همسرش رخ داده، که در حین نزاع، پسر خانواده با پدرش درگیر شده است و بازبینی جسد نیز مشخص کرد که آثار درگیری و خونمردگی در قسمت پشت بدن مشهود است.

رییس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی، پسر خانواده دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: وی در تحقیقات و بازجویی های ماموران به قتل پدرش اعتراف و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
دستگیری سارقان حرفه ای منزل با ۶ فقره سرقت 
فرمانده انتظامی شیروان گفت: در پی چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان و ایجاد جو بدبینی و نارضایی در بین شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که مأموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق شدند که در بازجویی به ۶ فقره سرقت اعتراف کردند.  
سرهنگ مسعود وحیدی با بیان اینکه در این خصوص ۲ نفر مالخر نیز دستگیر شدند، گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

توقیف ۱۴ دستگاه موتورسیکلت در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از  اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف ۱۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی مهران فر اظهار داشت: این طرح به منظور کاهش تصادفات و روان سازی ترافیک و برخورد با موتورسواران متخلف در خیابان‌های اصلی، پارک ها و تفرجگاه های این شهرستان اجرا شد که ۱۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف به دلیل همراه نداشتن گواهینامه و فاقد پلاک بودن و ایجاد مزاحمت برای شهروندان توقیف و روانه توقفگاه شدند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =