فرمانده انتظامی: گروگان یزدی در کمتر از ۷۲ ساعت در کرمان نجات یافت

یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: با تلاش پلیس، گروگان ۲۷ ساله ای در کمتر از ۷۲ ساعت در عملیات پلیس آگاهی شهرستان تفت از توابع این استان در یکی از شهرهای کرمان آزاد و به آغوش خانواده‌اش بازگشت .

سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد افزود: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربودن فردی در این شهرستان تیم ویژه و مجربی از ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه گروگانگیران از خانواده این فرد درخواست وجه نقد کرده بودند، ادامه داد: ماموران با انجام یک سری کارهای تخصصی و استفاده از شگردهای خاص  پلیسی موفق شدند محل اختفای آنها را در یکی از شهرهای کرمان شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی یزد بدون اشاره به مبلغ درخواستی متهمان گفت: پس از شناسایی محل اختفای گروگانگیران در یک عملیات غافلگیرانه، کارآگاهان پلیس  متهمان را دستگیر و گروگان را صحیح و سالم از چنگال گروگانگیران آزاد کردند.

بهدانی‌فرد، انگیزه دستگیر شدگان را مسائل مالی عنوان کرد و یادآور شد: در این رابطه چهار متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی یزد با اشاره به بازگشت این فرد به آغوش خانواده اش گفت: نیروی انتظامی به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی اجازه نخواهند داد کوچک‌ترین خللی به امنیت مردم وارد کنند و با آنها برخورد قاطع و قانونی می‌کنند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری  تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =