مربی پیکان: دیدار با صنعت‌نفت برای ما ۶ امتیازی است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه دیدار با صنعت‌نفت آبادان برای تیمش ۶ امتیازی است، گفت: پیکان به دلیل تغییرات در کادر فنی امتیازات زیادی از دست داده و اکنون هرچه امتیاز جمع می‌کنیم از انتهای جدول جدا نمی‌شویم.

احمد کعبیان‌پور، روز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: در مجموع از زمانی که کادر فنی جدید هدایت پیکان را بر عهده گرفت، توانستیم عملکرد قابل قبولی را ارائه دهیم و از نظر روحی و روانی شرایط خوبی را ایجاد کنیم.

وی افزود: پیکان به نحوی در ابتدای فصل بسته شده بود که تنها ۱۳ بازیکن در رده بزرگسالان داشتیم که سه تن از آنها دروازه‌بان بودند. از این بازیکنان هم دانیال ماهینی رباط پاره کرد. البته عبدالله ویسی از بازیکنان امید بازی گرفت و در بازی با تراکتور هم شاهد این موضوع بودیم که ۴ بازیکن امید در ترکیب تیم ما به میدان رفتند. کمتر مربی شجاعت استفاده بازیکن امید در لیگ برتر دارد که ما بازی دادیم و نتیجه هم گرفتیم. یک بازیکن ما در برابر تراکتور بار اول در رده بزرگسالان به میدان رفت.

مربی تیم فوتبال پیکان اضافه کرد: از زمانی که ما آمدیم ۱۰ بازی را پشت سر گذاشتیم. ابتدا مقابل فولاد و پرسپولیس شکست خوردیم اما پس از آن سیر صعودی را پیش گرفتیم. ما جدولی را از بین ۱۰ تیم تهیه کردیم و در بین آنها سوم هستیم. بازی با صنعت نفت برای ما ۶ امتیازی است. با احترامی که برای حریف قائل هستم، تمام تلاشمان را می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم و شرایطمان را بهبود ببخشیم.

وی در خصوص بازیکنان غایب تیمش هم گفت: در بازی فردا سعید واسعی، دانیال ماهینی و نادر محمدی مصدوم هستند و نمی‌توانند ما را همراهی کنند.

کعبیان‌پور در مورد شرایط نه چندان خوب پیکان در جدول رده‌بندی لیگ برتر اضافه کرد: امتیازات زیادی پیش از این از دست رفته و هر چه در بازی‌هایمان می‌بریم و یا مساوی می‌کنیم در انتهای جدول هستیم. از زمانی که آمدیم تنها ۲ باخت داشتیم. ۵ مساوی و ۲ برد کسب کردیم و هر چه تلاش می‌کنیم از انتهای جدول جدا شویم، این اتفاق رخ نمی‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: برای ما مهم است که از زمانی که به پیکان آمدیم چه نتایجی گرفتیم و به طور حتم تلاش می‌کنیم تا با بهبود جایگاهمان در لیگ بمانیم.

گفتنی است که عبدالله ویسی به دلیل اخراج در دیدار قبلی تیمش برابر تراکتور نتوانست در این نشست حضور پیدا کند و کعبیان‌پور به جای وی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

تیم فوتبال پیکان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =