فدراسیون کشتی از ۲ پیشکسوت تجلیل کرد

تهران - ایرنا - فدراسیون کشتی طی مراسمی امروز (یکشنبه) از «محمد بزم‌آور» و «علی‌اصغر اسلامی» ۲ پیشکسوت کشتی تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، در این مراسم که با حضور «علیرضا دبیر» رییس، «حمید سوریان» نایب رییس فدراسیون، «محمد نصیری» قهرمان اسبق وزنه‌برداری المپیک و جهان، «محسن کاوه» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، «علی‌اکبر جیرسرایی» رییس و «احمد عرب» مسوول رسیدگی به امور پیشکسوتان کمیته پیشکسوتان کشتی برگزار شد از «محمد بزم‌آور» دارنده مدال برنز جهان و «علی‌اصغر اسلامی» عضو اسبق تیم ملی کشتی آزاد تجلیل بعمل آمد.

در این نشست صمیمانه «محمد اسلامی» از خاطرات خود در اردوهای تیم‌های ملی کشتی و مسابقات گفت و در ادامه «محمد نصیری» نیز ضمن تقدیر از این حرکت فدراسیون آن را کاری ارزشمند دانست.

«حمید سوریان» در این مراسم با اشاره به اینکه هرچه داریم از وجود پربرکت پیشکسوتان است گفت: وظیفه حکم می‌کند در خدمت شما عزیزان باشیم و از خدا برای شما آرزوی سلامتی و عزت دارم.

رییس فدراسیون کشتی نیز با تأکید بر حفظ جایگاه پیشکسوتان، احترام و توجه به موسپیدان این ورزش ملی، مذهبی و سنتی را جزء اصلی‌ترین وظایف فدراسیون برشمرد و اظهار داشت: خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم و این کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای شما انجام دهیم و باید کاری کنیم کسانی که سال ‌ا برای این کشور افتخارآفرینی کرده‌اند از یادها نروند.

فدراسیون کشتی در راستای احترام به جایگاه ارزشمند پیشکسوتان از سال گذشته و در مسابقات لیگ و رقابت‌های بین‌المللی نسبت به تجلیل از پیشکسوتان کشتی از جمله «عبدالله موحد»، «منصور برزگر» و «عباس جدیدی» اقدام کرده و ادامه این روند در برنامه‌های آتی فدراسیون کشتی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =