تسهیلات ۸۲۵ متقاضی آسیب دیده از کرونا در استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تسهیلات ۸۲۵ متقاضی آسیب دیده از کرونا در این استان تاکنون پرداخت شده است.

«محمدتقی آبایی هزاوه» روز یکشنبه در دیدار با کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار افزود: دولت تدبیر و امید در یک اقدام ارزشمند ۴۰۰ هزار میلیارد ریال برای اخذ تسهیلات به آسیب دیدگان از کرونا اختصاص داده است.

وی بیان کرد: سهم استان مرکزی از این تسهیلات، ۶ هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال است که تاکنون درخواست چهار هزار و ۹۷۰ متقاضی به مبلغ یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال به بانک‌های عامل ارسال شده است اما ۸۲۵ متقاضی موفق به دریافت ۱۰۰ میلیارد ریال شده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: استقبال خوبی از تسهیلات کرونایی نشده که شاید یکی از علل مهم آن نرخ تسهیلات باشد اما به واقع این تسهیلات نیز در شرایط  سخت اقتصادی در نظر گرفته شده است.

آبایی هزاوه اظهار داشت: دولت تدبیر و امید همه توان و تلاش خود را برای کاهش آسیب‌های ناشی از کرونا به کارگرفته و از هیچ  کوششی دریغ نمی‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: رسانه‌ها و به‌ویژه خبرگزاری ایرنا از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون همواره در عرصه‌های مختلف آگاهی رسانی به مردم تلاش کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعامل خبرگزاری ایرنا با مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطلوب است و امید است این مهم روز به روز افزایش بیشتری یابد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =