۲۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۴
کد خبرنگار: 1811
کد خبر: 83901297
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۴۱۷کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس سیرجان

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۴۱۷کیلوگرم تریاک دپوشده دریک منزل مسکونی و دستگیری ۲قاچاقچی در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد شامگاه یکشنبه با اعلام این خبر به ایرنا ، گفت: در این رابطه ماموران ضمن هماهنگی قضایی و طی یک عملیات ضربتی مکان مورد نظر را محاصره و در بازرسی از ۲خودروی پارک شده در حیاط این منزل در مجموع ۴۱۷کیلوگرم تریاک کشف و۲قاچاقچی را دستگیر کردند.

وی افزود : پلیس برای پیشگیری از ورود هرگونه موادافیونی و تولیدات صنعتی خانمان سوز به میهن عزیزمان شبانه روز تلاش خواهدکرد تا نتیجه اصلی آن را خود مردم با داشتن جامعه و فرزندانی سالم و به دور از هرگونه مواد افیونی لمس کنند.

همچنین فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری سه نفر سارق احشام و کشف ۹ راس گوسفند سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ایران نژاد افزود: سرانجام با تلاش شبانه روزی مأموران پلیس آگاهی  سه متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: این متهمان دربازجویی های انجام شده به سرقت ۹ راس گوسفند به ارزش ۲۷۰میلیون ریال از یکی از روستاهای شهرستان سیرجان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به معرفی سارقان به مراجع قضایی از شهروندان خواست  ضمن توجه به هشدارهای پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت،  در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سیرجان در ۱۷۵کیلومتری جنوب غرب کرمان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =