نقش رسانه ها در خنثی کردن تحریف های دشمنان بی بدیل است

یاسوج- ایرنا- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقش رسانه ها در خنثی کردن تحریف های دشمنان بی بدیل بوده که از مصادیق بازر تحریف دشمنان بدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب است.

به گزارش ایرنا، سردار حمید خرمدل روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: خبرنگاران وقایع و تاریخ را به درستی برای آیندگان ثبت می کنند.

وی با اشاره به پاسخ آیت الله بهجت به سوال یکی از خبرنگاران، افزود: جایگاه کار خبرنگار پایین تر از اهمیت ورود و تحصیل در حوزه علمیه نیست و این خبرنگاران هستند که نکات ناب دین را منتشر می کنند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این استان به نسبت جمعیت بیشترین خبرنگار و رسانه را داراست و این مهم فرصتی بسیار ارزشمند بوده که باید قدر آن را دانست.

خرمدل بیان کرد: در جهت تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب خبرنگاران باید بکوشند و در فرمایشات اخیر ایشان آمده بود که چنانچه ما در بحث مقابله با تحریف موفق شویم، تحریم ها را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

وی ابراز داشت: دشمن در حوزه نظامی و اقتصادی نمی تواند حریف ایران شوددرصورتی که جز این بود در ۴۰ سال گذشته این اتفاق صورت می گرفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ایران تحت فشار بوده و مشکل وجود دارد اما دشمن نتوانسته تاکنون ما را ذره ای از اهداف و آرمان هایمان دور کند و این همه تخریب و بداخلاقی که روا می دارد از سر یاس و ناامیدی است.

خرمدل عنوان کرد: روز به روز مشاوران و مسئولان آن ها کنار می روند و استعفا می دهند و نتوانسته اند ایران را شکست دهند.

وی گفت: یکی از اهداف اصلی دشمن تحریف حقایق جمهوری اسلامی و انقلاب ماست و باید اصحاب قلم بکوشند تا مانع از تحریف تاریخ و حقایق مسلم انقلاب شوند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: خبرنگاران باید ذهن مخاطبین را قانع کرده و عزت، شرافت و غیور بودن کشور را بیش از پیش به تصویر بکشند.

خرمدل بیان کرد: هیچ کشوری در حوزه نظامی به ایران کمکی نکرده و تحریف و جنگ بر ما تحمیل شده است و امروز دشمن در حال توطئه چینی بوده و برای ایران قطعنامه آماده می کند.

وی ابراز داشت: در بحث عدالت که جزو دغدغه های رهبری است در این استان هیچ روستای بالای ۱۰ خانواری بدون مدرسه؛ برق و آب وجود ندارد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: سلاح اصلی دشمن این است که ذهن و افکار مردم را متقاعد کند که جمهوری اسلامی ایران ناتوان از حل مشکلات جامعه است.

وی با اشاره به جنایت دشمنان در لبنان، گفت: آن ها از هیچ چیزی ابایی ندارند و دست به هر کاری از جمله وحشی گری تجاوز، ترور و بمب گذاری می زنند. 

خرمدل افزود: در صورت انسجام و تعامل مسئولان و متولیان استانی، کهگیلویه و بویراحمد عروس ایران خواهد شد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: صاحبان قلم باید روحیه امید به آینده را ترویج کنند ، توطئه های دشمن را افشا کرده و خدمت های بی بدیل نظام را به مردم بگویند و مطالبات عمومی مردم را به گوش مسئولان برسانند.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا با رای مستقیم مردم انتخاب نمی شود و آن جا پول ملاک و تعیین کننده همه چیز است.

خرمدل بیان کرد: ایران از لحاظ نیروی انسانی، سرزمین، جمعیت و کتب (دین) بهترین موقعیت را در منطقه و جهان دارد و دشمنان در تلاش اند که قطعه ای از این کشور را ازآن خود کنند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: شدیدترین حمله هشت سال دفاع مقدس بود که یک وجب از خاک ایران جدا نشد و این مایه مباهات ایران است.

وی با اشاره به سفر اخیر سردار سلامی به این استان، افزود: سردار سلامی ۴۵۰ میلیارد ریال در حوزه عمران و آبادی روستا ها به کهگیلویه و بویراحمد کمک کرد.

خرمدل تاکید کرد: همچنین توزیع یک هزار و ۵۰۰ جهیزیه، ساخت ۳ هزار سرویس بهداشتی در مناطق مختلف استان و ۱۵۰ میلیارد ریال در بحث آبرسانی از برکات سفر وی بود.

وی افزود: هم اینک محرومیت زدایی از ۱۴ روستای کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست و در حوزه آب و دیگر حوزه ها تحولات چشمگیری در راه خواهد بود. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حوزه های مختلف به ویژه جهیزیه برای نوعروس و دامادان، توزیع ۲۰۰۰ فقره جهیزیه در دستور کار است.

در پایان این نشست، کتاب یادنامه شهدای ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرمانده سپاه فتح، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح و مدیرکل ورزش و جوانان استان رونمایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =