مدیرعامل باشگاه فولاد: با قدرت در سه بازی باقیمانده ظاهر می‌شویم

اهواز – ایرنا – مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: بازی کردن با تیمهایی که پایین جدول هستند بسیار سخت است زیرا چیزی برای از دست دادن ندارند بااین وجود ما با قدرت در سه بازی باقیمانده ظاهر می‌شویم.

سعید آذری یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جواد نکونام و همکارانش توانستند فضایی را در تیم ایجاد کنند که بازیکنان در شرایط خوبی قرار داشته باشند، ابتلا به بیماری کرونا نه تنها وضعیت فیزیکی را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه از لحاظ روانی شرایط را برای بازیکنان سخت تر می کند اما نکونام و کادر فنی تیم در مدت کوتاهی بازیکنان را به شرایط ایده آل رساندند و توانستیم با ۴۶ امتیاز از ۲۷ بازی نماینده شایسته ای برای استان باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه از سه دیدار باقیمانده، ۲ بازی ما در اهواز است هنوز۸۰ درصد راه باقی مانده و باید به موفقیت فکر کنیم. بی شک سه بازی پیش رو می توانند سرنوشت ما را تغییر دهند و امیدوارم با توجه به تلاش بازیکنان به نقطه مطلوبی برسیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد عنوان کرد: من از روز اول هم گفتم که فولاد یک تیم معمولی است ولی همین تیم با تلاش بازیکنان و کادر فنی و حمایت های علی محمدی و اعضای هیات مدیره و به ویژه هواداران توانست نتایج خوبی کسب کند و به آینده امیدوار باشد.

وی در خصوص بازی تیمش مقابل سایپا ادامه داد: بازی با تیم هایی که با خطر سقوط مواجه هستند قطعا بسیار سخت است، کادر رهبری تیم، کار آنالیز تیم سایپا را از همان شب مسابقه با نفت مسجدسلیمان شروع کرد و دراین مدت چند فیلم از دیدار تیم سایپا مقابل حریفان را به دقت نظاره گر بودند. سایپا تیم جوان و شایسته ای بوده و نباید آنها را دست کم گرفت. بچه های ما در این دیدار نیز بسیار پرانرژی حاضر خواهند شد و تلاش می کنیم تا یک پایان خوب برای فوتبال خوزستان رقم بزنیم.

آذری ضمن تقدیر از هوادارانی که شب بازی با نفت مسجدسلیمان درب هتل این تیم حاضر شدند گفت: از هوادارانی که آمدند و از ما حمایت کردند بسیار تشکر می کنم. ما موج پیام های هواداران را در فضای مجازی می بینیم و امیدواریم با کسب بهترین نتایج دل آنها را شاد کنیم.

به گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان روز دوشنبه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شهدای فولاد پذیرای تیم سایپا خواهد بود. فولادی ها در صورت پیروزی در این دیدار می توانند تا جایگاه سوم جدول صعود کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =