همکاری ایرنا در توسعه شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی موثر بوده است  

ارومیه- ایرنا- سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: همکاری خبرگزاری جمهوری اسلامی در انجام اقدامات مربوط به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی از ظرفیت‌های شهرک های صنعتی، در توسعه این شهرک‌ها بسیار موثر بوده است.

حسن حاتمی روز یکشنبه در دیدار با رییس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان‌غربی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، افزود: باید به این امر توجه شود که انعکاس عملکرد دستگاه‌های اجرایی بسیار مهم و موثر بوده و خبرگزاری ایرنا در این عرصه بسیار تاثیرگزار عمل کرده است.

وی ادامه داد: دقت عمل و درایت خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان‌غربی در انتشار اخبار بسیار چشمگیر بوده و ما به وضوح شاهد این مساله هستیم.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: توسعه زیرساخت‌های شهرک صنعتی، رونق تولید و اشتغال و ارتقای کیفیت از مهمترین اولویت‌های امسال این سازمان است که با جدیت پیگیری می‌کند.

حاتمی تاکید کرد: باید به این امر توجه شود که  استقرار صنایع کوچک و بزرگ باعث تعالی استان و بهبود اشتغال می‌شود و راه‌گشای حل مشکلات است.

وی بیان کرد: حضور ما در خبرگزاری ایرنا به نشانه قدردانی از رییس و کارکنان زحمت‌کش این خبرگزاری است و ما قدردان تلاش‌های خبرنگاران ایرنا هستیم.

حسینعلی راشکی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه اظهار داشت: حضور مسوولان در دفتر خبرگزاری گواه بر این مساله است که پشتیبان خبرنگار و حوزه اطلاع‌رسانی استان هستند.

به گزارش ایرنا،  ۱۷ مرداد "روز خبرنگار" سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی است که به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =