۲۵۰ هزار پرس غذا بین نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با عید بزرگ ولایت با همت این ستاد بیش‌از ۲۵۰ هزار پرس غذا بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان استان توزیع شد.

علیرضا راشکی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در این راستا بیش‌از ۵۰ تن مرغ و برنج برای طبخ غذا بین هیات‌ها و مواکب و مساجد سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

وی از برگزاری جشن اهدای جهیزیه در سیستان و بلوچستان با حضور مسوولان ستاد اجرایی کشور و بنیاد احسان خبر داد و افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)در ماه‌های اخیر نقش موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی بویژه کاهش آثار ویروس کرونا بر زندگی اجتماعی مردم استان داشته است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) سیستان و بلوچستان ادامه داد: هم‌اینک این ستاد در ۲ مرحله رزمایش همدلی و احسان نسبت به توزیع ارزاق و بسته‌های غذایی اقدام کرده است.

وی افزود: در مرحله نخست رزمایش ۳۵ هزار بسته غذایی و در مرحله دوم بیش‌از ۶۵ هزار بسته پروتیینی بین اقشار مردم سیستان و بلوچستان توزیع شد.

راشکی تاکید کرد: مبارزه با این ویروس تا ریشه کنی آن ادامه خواهد داشت‌ و این ستاد تا آخرین لحظه در کنار مدافعان سلامت خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =