۱۱۰  کمک جهیزیه به نوعروسان البرز اهدا شد

کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز اعلام کرد که به مناسبت عید سعید غدیر خم، ۱۱۰ کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان نیازمند این استان اهدا شد.

محمد محمدی فرد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اقلام تحویلی کمک جهیزیه شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، جارو برقی و پتو ظروف آشپزخانه بود که تحویل نوعروسان نیازمند شده است.

وی ادامه داد: این کمک جهیزیه ها به مراکز نیکوکاری استان البرز بین نوعروسان نیازمندان البرزی اهدا شده است.

محمدی فرد گفت: حضور کاروان شادی در بیمارستان امام علی (ع) با اجرای برنامه‌های متنوع سرود، مولودی خوانی و تجلیل از کادر درمان که در شرایط کنونی فداکارانه مشغول خدمت به بیماران کرونایی هستند به عنوان ویژه برنامه روز عید سعید خم حال و هوای معنوی را در بین کارکنان این واحد درمانی ایجاد کرد.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز اضافه کرد: همچنین تعدادی از پزشکان طی اقدامی تحسین برانگیز با حضور در مدرسه امام علی (ع) در ۲ نوبت صبح و عصر به بیماران منطقه محروم اسلام آباد خدمات ویزیت رایگان ارایه کردند.
 راه اندازی کاروان شادی در سطح شهر، پخش نوای غدیر از ۱۱۰ مسجد، توزیع نان رایگان در ۱۱۰ نانوایی، آذین‌بندی اصناف و توزیع شیرینی و شربت با رعایت نکات بهداشتی، طبخ و توزیع غذا و توزیع بسته‌های معیشتی ازجمله اقدامات صورت گرفته در روز عید سعید غدیر بود.

۵۳ هزار نفر دراستان البرز زیر چترحمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =