بانک مسکن به ۵۴ هزار واحد مسکونی در قزوین تسهیلات داده است

قزوین - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن قزوین گفت: ۵۴ هزار واحد مسکن مهر مورد احداثی در سطح استان از تسهیلات این بانک بهره‌مند شده و ۹۵ درصد آن نیز تقسیط شده است.

سیداصغر حسینی روز یکشنبه و به مناسبت روز خبرنگار در دیدار با رییس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین، افزود: رسالت اصلی این بانک در حوزه اجتماعی بوده و ساخت مسکن و ارایه هرگونه تسهیلات نیز در این راستا صورت گرفته است.

وی، احداث مسکن را یکی از دغدغه‌های مهم و بزرگ افراد جامعه دانست و اظهار داشت: بانک مسکن براساس رسالت خود، همواره سعی داشته تا در جهت کاهش این مساله گام‌های اساسی بردارد و تاکنون نیز موفق بوده است.

حسینی با بیان اینکه در حوزه مسکن، هرقدر ساخت پروژه‌ها طولانی شود هم بانک و هم مردم با مشکل روبرو می‌شوند، یادآور شد: برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن که برای بهره‌برداری آن ۲ سال مدت زمان تعیین شده، تاکنون برای ۲ هزار و ۴۰۰ واحد این استان تامین اعتبار توسط این بانک صورت گرفته است.

علی حیدری، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین نیز در این دیدار گفت: رسانه بدون شک با ارایه اطلاعات انگیزشی جامعه را امیدوار به آینده می‌کند و بانک‌ها نیز در شرایط خاص کنونی از ویژگی خاصی در این رابطه برخوردارند.

وی ادامه داد: دادن اطلاعات جامع، شفاف و درست از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی و اینکه مردم بدانند چه کاری در چه حوزه‌هایی با هدف ارایه رفاه و آبادانی مناطق صورت گرفته، در شادابی و پویایی جامعه می‌تواند حایز اهمیت ویژه باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =