واکنش مولاوردی به اظهارات فتاح درباره بازپس‌گیری یکی از املاک بنیاد

تهران- ایرنا-معاون سابق امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری به اظهارت رییس بنیاد مستضعفان درباره بازپس‌گیری مرکز تحقیقات و مطالعات زنان و پرداخت ۵ میلیارد تومان برای تخلیه این مرکز واکنش نشان داد.

«پرویز فتاح» شنبه شب در برنامه تلویزیونی گفته بود: معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی  پس از تخلیه مرکز تحقیقات و مطالعات زنان مدعی بودند این مرکز باید دست آنها باشد اما بنیاد مستضعفان از نظر حقوقی توانسته بود آنجا را تخلیه کند. آنها توانسته بودند بابت تخلیه، همان موقع با توافق با بنیاد ۵ میلیارد تومان بگیرند.  

رییس بنیاد مستضعفان در این مصاحبه یادآور شد: پس از آمدن من این موضوع بررسی و مشخص شد این کار خلاف بوده، چون کسی که در ملک بنیاد ساکن بوده است باید «اجرت مثل» هم بدهد.

در پاسخ به اظهارات رییس بنیاد مستضعفان، شهیندخت مولاوردی روز یکشنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آقای فتاح شما را به سلامت نفس می‌شناختم. کاش در جایگاه مهمی که قرار گرفته اید در روایتهایتان بیش از پیش دقیق‌تر و مسئولانه‌تر باشید تا با مغلطه طوری وانمود نشود گر حکم‌ شود که مست گیرند.

دبیرکل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان خطاب به فتاح افزود: منتظر جوابیه مستند و مستدل هیات مدیره موسسه بمانید.  

مولاوردی ادامه داد: این موسسه که کاملا غیرانتفاعی است، هیچگونه نفع و ما به الازای مالی برای اعضای هیات امنا و مدیره خود ندارد و ملک طلق کسی هم محسوب نمی‌شود. هیات امنای آن هم که اخیرا به عنوان عضو آن (از ۱۲عضو) انتخاب شده ام فقط سالی یکی دو بار جلسه دارد، به عبارتی امروز هست و فردا نیست!

همچنین معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به اظهارات فتاح، امروز در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آقای فتاح خیلی‌ها شما را به دیانت می‌شناختند. صحبت دیشب شما اما اشتباه زیاد داشت و نام بردن از من و خانم مولاوردی با حقیقت ماجرا سازگار نیست که گویا رانت یانفع شخصی بوده. ساختمان اوایل دهه ۷۰ با نظر امام (ره) به موسسه مطالعات زنان داده شد که ما مسئولیتی نداشتیم. رسانه ملی باید فرصت پاسخ دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha