۱۸ کتابفروشی همدان میزبان طرح تابستانه کتاب شد

همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از اجرای طرح «تابستانه کتاب ۹۹» در ۱۸ کتابفروشی این استان خبر داد و گفت: دوستداران دانایی می‌توانند کتابهای مورد علاقه خود را با تخفیف‌های ویژه از این مراکز تهیه کنند.

احمدرضا احسانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: «طرح تابستانه کتاب ۹۹» با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» از ۱۸ مرداد ماه آغاز شده است.  

وی اضافه کرد: ۱۷ کتابفروشی در شهر همدان و یک کتابفروشی در ملایر میزبان اجرای تابستانه کتاب در استان هستند و علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و بهره‌مندی از یارانه و تخفیف این طرح از طریق نشانی و شماره تماس کتابفروشی‌ها می‌توانند برای خرید اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان هدف از اجرای این طرح را تشویق و ترغیب کسانی دانست که می‌خواهند اوقات خود را در دوران خانه‌نشینی و شکست بیماری کرونا با مطالعه پُر و ماندن‌ در ‌خانه را با این دوست دانا سپری کنند. 

احسانی خاطرنشان کرد: کتاب به عنوان یک منبع آگاهی و جریان فرهنگ‌ساز، مانعی ایمن در برابر مشکلات اجتماعی و ناملایمات محسوب می‌شود و در ایام شیوع بیماری کرونا و لزوم در خانه ماندن برای حفظ تندرستی بهترین همنشین و یاریگر جسم و روح است. 

طرح «تابستانه کتاب۹۹»  تا ۳۰ مردادماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =