کارفرمایان درهرمزگان مشخصات شاغلان کارگاه‌ها را غیرحضوری ثبت کنند

بندرعباس - ایرنا - کارفرمایان در هرمزگان بدون مراجعه به شعب یا کارگزاری‌های رسمی سازمان تامین اجتماعی و ا زطریق مراجعه به نشانی اینترنتی https://eservices.tamin.ir نسبت به ارائه درخواست ثبت مشخصات افراد شاغل در کارگاه خود اقدام کنند.

مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان روز یک‌شنبه به صورت برخط در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: کارفرمایان اطلاعات افرادی که مشخصات آنها در پایگاه این سازمان وجود نداشته و بدون شماره تامین اجتماعی هستند و کسانیکه مشخصات آنها در پایگاه سازمان تامین اجتماعی موجود هست و دارای شماره تامین اجتماعی بوده اما کارگاه محل اشتغال یا شعبه محل بیمه پردازی یا هر دوی آنها تغییر کرده را می‌توانند از این طریق ثبت کنند.

سید فاضل حیدری بلوکی خاطر نشان کرد: کارفرمایان بایستی دارای توافقنامه ارسال لیست اینترنتی بوده و حساب کاربری در پورتال مخاطبان سازمان داشته باشند، همچنین قبل از اقدام به درخواست نامنویسی افراد ورودی جدید باید فایل مربوط به اسناد آماده و بارگذاری شود.

وی ادامه داد: مشخصات ثبت شده توسط کارفرما با مشخصات دریافتی از بانک اطلاعاتی ثبت احوال تطبیق داده شده و در صورت وجود مغایرت، فرآیند نامنویسی انجام نمی‌شود.

مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان خاطر نشان کرد: پس از انجام فرآیند نامنویسی در پایگاه اینترنتی این سازمان، نتیجه از طریق پیامک یا درگاه خدمات غیرحضوری به اطلاع کارفرما رسانده می‌شود و وی مکلف است مراتب را به اطلاع بیمه شده برساند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =