۱۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 3083
کد خبر: 83900893
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح ملی «آماده باش» در بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- سرپرست هیات ورزش‌های همگانی استان بوشهر گفت: طرح ملی هشتگ «آماده باش» با هدف افزایش تحرک و حفظ سلامت روحی و جسمی افراد از امروز در این استان آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

احمد اهرمی نژاد روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: محوریت این طرح سراسری خانواده‌ها هستند و در این راستا برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بر بستر فضای مجازی اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح علاوه بر حفظ سلامت جسمانی بر حفظ سلامت روانی افراد جامعه تاکید شده است.

اهرمی نژاد اظهار کرد: هدف از اجرای طرح ملی هشتگ آماده باش، همراهی خانواده‌ها با برنامه‌های آموزشی و ورزشی و جبران کم تحرکی ناشی از خانه نشینی افراد در اثر شیوع ویروس کرونا است.

اهرمی نژاد  اعلام کرد: در هفته نخست اجرای طرح ملی هشتگ آماده باش پخش ویدئوهای آموزشی یوگا، کراس فیت و ورزش صبحگاهی ویژه آقایان و بانوان، معرفی ورزش یوگا، برنامه‌های لایو اینستاگرامی و گفت و گو با کارشناسان در خصوص ایروبیک و چالش‌های آن، تنفس صحیح و مزایای آن، برگزاری جشنواره‌های ادبی، عکس و نقاشی، مسابقه مجازی پرسش و پاسخ و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در خصوص معرفی این طرح در دستور کار قرار دارد.

 وی ادامه داد: در هفته نخست اجرای طرح ملی هشتگ آماده باش ۲۹ رویداد ورزشی و فرهنگی بر بستر صفحه اینستاگرامی هیات ورزش‌های همگانی استان بوشهر به نشانی

heiat_ Hamegani_bushehr اجرا می‌شود.

اهرمی نژاد اظهار کرد: برنامه‌های ورزشی با حضور کارشناسان و به صورت اصولی انجام می‌شوند به همین دلیل از خانواده‌های بوشهری دعوت می‌شود در این برنامه‌ها حضوری فعال داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =