توزیع الکترونیکی گاز مایع در خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: توزیع الکترونیکی و تحویل سیلندر گاز مایع در این استان، از امروز (دوشنبه) آغاز شده است و در این طرح ۱۰ هزار و ۳۳۶ خانوار بهره‌مند می‌شوند.

مجتبی شکوری به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توزیع گاز مایع با قیمت مصوب انجام می شود و با این اقدام، دست سودجویان از بازار این محصول، کوتاه خواهد شد.  

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: قیمت مصوب هر سیلندر ۱۱ کیلوگرمی، ۹۷ هزار ریال، تحویل در درب منازل خانواده ها است.  

وی گفت: اکنون ۱۰ هزار و ۳۳۶ خانوار از گاز طبیعی محروم هستند که مشمول این طرح هستند، این افراد برای دریافت گاز مایع، در سامانه به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام کنند.

وی افزود: پس از ثبت نام و درج مشخصات، و تایید آن توسط ارگان های متولی، اطلاعات سامانه به دستگاه کارت خوان عامل توزیع، منتقل می‌شود و سیلندر گاز مایع از این طریق در اختیار قرار می گیرد.

شکوری گفت: ۸۰ درصد از خانوارهای بدون گاز استان، مربوط به شهرستان مرزی راز و جرگلان است که شامل هشت هزار و ۴۳ خانوار است.

وی خاطرنشان کرد: هزار و ۵۴۴ خانوار بدون گاز استان در شهرستان های اسفراین، گرمه و جاجرم سکونت داشته و ۷۴۹ خانوار در شهرستان های شیروان و فاروج ساکن هستند. 

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: در طرح توزیع گاز مایع به صورت الکترونیکی، امکان نظارت بیشتر بر روند توزیع بیشتر می شود و این محصول به دست مصرف کننده واقعی می رسد. 

هر ماه، هزار و ۵۰۰ تن گاز مایع در استان خراسان شمالی به مصرف می رسد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =