اطلاع‌رسانی دقیق ایرنا در شتاب‌گیری و توسعه سیستان و بلوچستان بسیار موثراست

زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: اطلاع‌رسانی دقیق و کارشناسی شده خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در شتاب‌گیری توسعه و پیشرفت این استان بسیار مهم و موثر است.

مهرداد عرب‌اول روز یکشنبه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان و دیدار با رییس، خبرنگاران و کارکنان این مرکز با تبریک این روز به جامعه رسانه‌ای استان اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا اخبار را در ابعاد مختلف و با دقت و صحت بدون هیچگونه قصد و غرض شخصی انتشار می دهد که این امر بسیار مهم است.

وی گفت: بسیاری از مطالبی که از این رسانه در حوزه گزارش و یا حتی نقد منتشر می شود می تواند تلنگری باشد برای مدیران دستگاه های اجرایی استان که اگر در موضوعی دقت نظر نداشته و یا آنگونه که جامعه انتظار دارد به آن پرداخته نشده، کار را اصلاح و با قوت بیشتری پیش ببرند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان افزود: امروزه دشمنان قصد دارند افکار عمومی را منحرف کنند که در این زمینه رسانه ها با انتشار درست و دقیق اخبار بزرگترین نقش را ایفا می کنند.

وی بیان کرد: خوشبختانه سیستان و بلوچستان از امنیت خوبی برخوردار است و تنها تاکید بر انعکاس اخبار و خدمات نظام در این خطه از ایران اسلامی است.

دکتر عرب‌اول ادامه داد: با عنایت خاص مقام معظم رهبری و رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید سیستان و بلوچستان در حال حرکت به سمت توسعه و پیشرفت است و برای تحقق اهداف عالی نظام در جهت ایجاد تحول بزرگ در این استان حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران بسیار ضروری است که در این زمینه رسانه ها می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان از ظرفیت ها و توانمندیهای فراوانی برخوردار است که با تلاش ها و عنایات مسوولان نظام و خدمات ارائه شده در حال شکوفایی هستند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رسانه ها بازو و یار و یاور دستگاههای اجرایی در تحقق اهداف والای نظام اسلامی در این استان هستند و انتظار است با وحدت و انسجام لازم در جهت معرفی شایسته چهره واقعی استان گام های لازم از سوی رسانه های رسمی برداشته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =