۱۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۸
کد خبرنگار: 2062
کد خبر: 83900738
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ هزار دانش‌آموز خراسانی مشمول شرکت در امتحانات شهریور شدند

مشهد- ایرنا- رییس اداره سنجش اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۹ هزار دانش‌آموز در سطح استان باید در امتحانات نهایی شهریور ماه به منظور ارتقاء به پایه تحصیلی بالاتر شرکت کنند.

حسین فاطمی‌نژاد روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزشیابی نوبت شهریور ماه در پایه‌های مختلف تحصیلی مطابق دستورالعمل‌های وزارتی از ۲۲ مرداد ماه آغاز  وتا  ۱۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بر این اساس ارزشیابی‌های تابستانی (شهریور) در پایه‌های هفتم و هشتم دوره اول متوسطه وپایه‌های دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه شاخه نظری به صورت مجازی و ارزشیابی‌های پایه نهم به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

رییس اداره سنجش اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ارزشیابی‌های دروس داخلی و نهایی پایه دوازدهم و نیز دروس افتاده سنوات قبل برای دانش‌آموزان پایه‌های یازدهم ودوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در شاخه‌های فنی، حرفه‌ای و کار و دانش ارزشیابی دروس عمومی، شایستگی‌های غیر فنی و پایه فنی به صورت مجازی و ارزشیابی دروس شایستگی‌های فنی و استانداردهای مهارتی به صورت حضوری برگزار می‌شود.

فاطمی‌نژاد ادامه داد: ارزشیابی دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی ،تغییرشاخه یا تغییر رشته در پایه دهم و تغییر رشته درون شاخه‌ای در پایه یازدهم و همچنین ارزشیابی دروس داخلی و هماهنگ داوطلبان آزاد (طرح جامع ، پایه ششم و تعیین پایه) و نیز دانش‌آموزان بزرگسال، ایثارگران وآموزش از راه دور به صورت حضوری خواهد بود.

وی گفت: در مجموع حدود ۹ هزار دانش آموز استان در امتحانات نهایی شهریور ماه سال جاری شرکت خواهند کرد که برای برگزاری این امتحانات ۷۴ حوزه امتحانی و تمهیدات و الزامات بهداشتی پیش‌بینی شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =