برگزاری کنکور سراسری درنظرآباد پس از۱۰ سال پیگیری

کرج - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش نظرآباد اعلام کرد: پس از ۱۰ سال پیگیری برای اولین بار کنکور سراسری ۹۹ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی دراین شهرستان برگزارمی شود.

مسعود مهران نیا روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آمادگی کامل برای برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد داوطلبان کنکور سراسری این شهرستان بانوان هستند، خاطرنشان کرد: برنامهریزی لازم برای برگزاری کنکور سراسری در  نظرآباد درحال انجام است.
وی ادامه داد: تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به منظورآماده سازی محیطی ایمن و بدوراز هرگونه خطری درنظر گرفته شده است .
مهران نیا تصریح کرد: آمادگی کامل برای برگزاری مهم ترین اتفاق تحصیلی دانش آموزان در شهرستان نظرآباد مهیا است.
وی به آمار داوطلبان شهرستان نظرآباد دراین آزمون اشاره کرد و افزود: جمع کل شرکت کنندگان کنکور سراسری امسال در نظرآباد ۲ هزارو۱۸۰ نفر است که از این تعداد یک هزارو۳۱۰ نفر بانوان و

 و ۸۷۰ نفر آقایان هستند که در ۹حوزه امتحانی در رشته های ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی به رقابت خواهند پرداخت.
مدیرآموزش و پرورش  نظرآباد اظهارداشت: بیشترین آمار شرکت کننده در رشته علوم تجربی با ۷۹۲ داوطلب استو پس از آن رشته انسانی با ۷۳۹ داوطلب، رشته زبان خارجی با ۳۰۷ داوطلب، رشته علوم ریاضی و فنی با ۲۰۵ داوطلب و  رشته هنر با ۱۳۷ داوطلب می باشد.
وی گفت: با توجه به آخرین اعلام ستاد ملی کرونا،آزمون گروه آزمایشی هنر،صبح روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه،جاری  گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی هم صبح روز پننجشنبه ۳۰ مرداد، گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۳۱ مرداد و گروه آزمایشی زبان صبح روز شنبه یکم شهریورماه ۹۹ برگزارمی شود.

شهرستان نظرآباد بیش از ۳۵ هزاردانش آموزدارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =