۳۵۰۰ وعده غذای گرم بین نیازمندان میامی توزیع شد

شاهرود - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی گفت : به همت خیران ۳۵۰۰ وعده غذای گرم بین نیازمندان در سطح شهر و روستاهای این شهرستان توزیع شد.

محمد مهدی اصغری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این وعده های غذایی با همکاری هیات‌های مذهبی ، خادمیاران رضوی ، پایگاه های مقاومت بسیج و گروه‌های جهادی غذای گرم بین نیازمندان سطح شهرستان تهیه شد.

وی گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه ۱۰۱ راس دام سبک و ۲ راس دام سنگین به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال  ذبح شده و بین خانواده های آسیب دیده از کرونا و محرومان توزیع شد.

اصغری افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات معیشتی پیش آمده برای برخی خانواده ها، خیران می‌توانند از طریق تماس با شماره ۰۲۳۳۲۶۲۳۲۲۷ حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق این نهاد انجام دهند .

پرداخت کمک به مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و وتربیتی به مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان ازجمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.

کمیته امداد ۲۰ خدمت به نیازمندان ارایه می کند که تامین جهیزیه، کمک هزینه‌های درمانی، تسهیلات اشتغالزایی، ساخت و ساز مسکن و هزینه‌های تحصیلی از جمله آنهاست.

۲ هزار و ۷۸۱ خانوار با جمعیت ۵۶۰۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی هستند.

شهرستان میامی با دو بخش مرکزی و کالپوش در شرق استان سمنان قرار دارد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =