۸۳۰۰ دست غذای نذری بین نیازمندان رودان توزیع شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده حوزه بسیج حمزه سیدالشهدا (ع) خراجی رودان گفت: به مناسبت عید غدیرخم، بسیجیان قرارگاه های تحول محلات این حوزه هشت هزار و ۳۰۰ دست غذای نذری پخت و بین نیازمندان دهستان آبنمای این شهرستان توزیع کردند.

علی موذن نسب روز شنبه در آیین توزیع این تعداد غذای نذری بین نیازمندان افزود: برای پخت این میزان غذا یک میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال هزینه شده است.
وی بیان داشت: از آغاز دومین مرحله مواسات و همدلی و به مناسبت عید غدیرخم تاکنون تعداد هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش هر بسته ۳میلیون و ۹۰۰ هزار ریال بین نیازمندان دهستان آبنما توزیع شده است.
این مسوول بسیجی اظهارداشت: تصمیم گرفتیم بتوانیم بار اجتماعی را به اندازه بضاعت خودمان با کمک خیران و بسیجیان کاهش دهیم و شاید توزیع یک پرس غذای گرم یا یک بسته معیشتی به یک خانواده منجر به ایجاد امید و توجه شود که مردم ما به فکر ما هستند.
موذن نسب گفت: کمک‌های مومنانه علاوه بر کمک مالی به خانواده‌های آسیب دیده، روحیه همدلی و همبستگی را در بین مردم ایجاد کرد و حضور جوانان برای رفع آلودگی‌ها برای ضدعفونی خیابان‌ها و اماکن تاثیر روحی و روانی بسیار زیبایی را در جامعه بوجود آورد.
وی بیان داشت: بسیجیان و قرارگاه های تحول محلات حوزه مقاومت حمزه سیدالشهدا(ع) خراجی ناحیه رودان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اقدام‌های زیادی را در راستای مقابله با این ویروس و کمک به حفظ سلامت مردم در سطح دهستان آبنما رودان انجام داده اند.
شهرستان رودان در ۹۰ کیلومتری شرق هرمزگان واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =