۴۵۰ بسته کمک مومنانه مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم توزیع شد

تهران - ایرنا - رییس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم از طبخ و توزیع ۲ هزار پرس غذای گرم به همراه ۴۵۰ بسته حمایتی اقلام خوراکی و غذایی در ایام فرخنده عید سعید غدیرخم خبر داد.

حامد خیرخواهان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، غدیر را عید ولایت و امامت، اکمال و اتمام دین دانست و اظهار کرد: تمسک به ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام راه نجات بشریت و حبل المتین هدایت مادی و معنوی انسایت در عصر حاضر است.

وی شناخت توام با بصیرت و گام نهادن در پرتو  غدیر را صراط مستقیم الهی دانست و آن را نیاز امروز جامعه بشری در راستای مقدمه ظهور حضرت حجت ارواحناله الفدا بیان کرد.  

رییس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم اطعام، نیکی و خدمت به همنوعان در عید سعید غدیر را موجب مصفا شدن قلوب و تقرب به پروردگار دانست و همگان را به این امر خیرو خداپسندانه دعوت کرد.

خیرخواهان برنامه‌های این مرکز نیکوکاری در دهه ولایت و امامت را تشریح و اظهار داشت: اجرای برنامه های فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی، تهیه و توزیع بسته های غذایی شامل اقلام خوراکی و طبخ و توزیع غذای گرم از برنامه های ویژه این مرکز بوده است.

وی درباره استمرار رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در این مرکز نیز گفت: با توجه به اینکه با شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها تعطیل و افراد شاغل در این مشاغل متضرر شده اند، به همین جهت یکی از رویکردهای مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم حمایت از افراد آسیب پذیراز کرونا بوده است.

رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا  بیش از سه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان در پنج نوبت در میان مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، مساجد و افراد شناسایی شده و نیز متضرران از بحران کرونا تهیه و توزیع شده است.

وی مردم مؤمن، شریف و همیشه در صحنه را دعوت به انفاق و مساعدت در امورات خیر و خداپسندانه کرد و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۸۱۹۵۹ را جهت واریز کمک های نقدی هموطنان عزیز اطلاع ‌رسانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =