امام جمعه پردیس: خبرنگاران نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در هدایت افکار عمومی دارند گفت: خبرنگاران منصف و انقلابی با درایت افکار عمومی را هدایت کنند و تقوای سیاسی، امانت داری را سرلوحه امور خود قرار بدهند.

حجت الاسلام سید حسین حسینی روز شنبه ضمن تبریک عید غدیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران ویژگی های؛ صداقت در گفتار، انصاف، اخلاق حرفه ای، ولایتمدار و عملکرد انقلابی را در تمام امور خود داشته باشند.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه در راستای اهداف و مواضع انقلاب اسلامی حرکت کنند زیرا اگر از این راه جا بمانند، هدایت افکار عمومی مختل خواهد شد ودشمنان در بین مردم با شایعه پراکنی و یاس آفرینی به اهداف شوم خود می رسند.

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه خبرنگاران واسطه خوب بین مردم و مسئولان هستند، عنوان کرد: رساندن صدای مردم به گوش آنان و گزارش عملکرد مسئولان به مردم راهکار مناسبی برای عقیم ماندن توطئه دشمن برای کمرنگ نشان دادن نقش آنان است که آرامش مطلوبی بر جامعه حاکم خواهد شد.

حسینی با اشاره به تجلی فرهنگ عید غدیر در ولایت امیرالمومنین (ع) عنوان کرد: این عید بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت است و امروز پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت رهبر فرزانه انقلاب است.

وی ادامه داد: عید غدیر عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در شکل و قابل امامت با تداوم رسالت نبی اکرم(ص) در ولایت علی(ع) است.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =