اهدای ۳۲ میلیارد ریال اقلام به نیازمندان دزفول

دزفول- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) دزفول گفت: ۱۷ دستگاه کولر گازی، ۷۰۰ پرس غذا، ۲۰۰ کیلوگرم گوشت و ۴۰۰ سبد کالا به مناسبت عید غدیر خم تهیه و بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد دزفول توزیع شد.

مسعود رحیمی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از مشکلات عمده‌ای که خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد به ویژه در مناطق محروم از آن رنج می‌برند کمبود شدید وسایل سرمایشی و گرمایشی در تابستان و زمستان است لذا ۱۷ کولر برای نیازمندان تهیه و در اختیار آنها قرار گرفت. 
وی افزود: در راستای اقدام عملیاتی برای رفع اولیه مشکلات معیشتی مددجویان و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و به کمک خیران و هیات روضه الزهرا(س) ۷۰۰ پرس غذای گرم، ۴۰۰ سبد کالا و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت گرم تهیه و در روز عید غدیر تقدیم مددجویان شد.

رییس کمیته امداد دزفول هزینه تامین این اقلام را ۳۲ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تمام این مبلغ توسط خیران تامین شده‌ است.
وی ضمن قدردانی از خیران شهرستان دزفول که در این امر خداپسندانه با کمیته امداد همکاری داشتند، افزود: امیدواریم روزی برسد که دیگر نیازمندی در شهرستان دزفول وجود نداشته باشد.
افزون بر هفت هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد دزفول است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =