۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 83900370
۰ نفر

برچسب‌ها

انجام ۱۴ عملیات امدادی و اطفای حریق در اهواز

اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت : ۱۴ عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در شبانه روز گذشته توسط آتش نشانان در اهواز انجام شد.

به گزارش ایرنا به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری روز شنبه به وقوع آتش سوزی در یک آموزشگاه در منطقه کوی ملت اهواز اشاره کرد و افزود: یک واحد مسکونی نیز در منطقه گلستان این شهر دچار آتش سوزی ناشی از اتصال برق شد که توسط ماموران آتش نشانی مهار شد.

وی از آتش سوزی در خوابگاه دانشجویی در منطقه امانیه اهواز به عنوان یکی دیگر از حوادث ۲۴ ساعت اخیر در اهواز نام برد و گفت: این آتش سوزی گسترده بدون تلفات جانی توسط آتش نشانان مهار شد ضمن اینکه علت وقوع این حادثه هنوز مشخص نشده است.

قنبری افزود: همچنین در این مدت آتش سوزی نیزارهای مسیر فرودگاه و جاده کمربندی روستای دغاغله و منطقه پردیس ، مهدیس ، میدان تپه و درختان مسیر اهواز اندیمشک و جاده ساحلی مقابل بیمارستان مهر اهواز مهار شد.

 رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: ماموران امداد و نجات این سازمان ۲ زن گرفتار در آسانسور یک مجتمع مسکونی در منطقه گلستان اهواز را نجات دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =