۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 83900276
۰ نفر

برچسب‌ها

رستوران متخلف در ماکو پلمب شد

ارومیه- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: یک واحد رستوران متخلف به علت شرایط بسیار نامطلوب بهداشتی در این شهرستان پلمب شد.

رحیم صمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های بازرسی به صورت مستمر بر عملکرد اماکن متخلف و صنوف تأثیر گذار بر شیوع بیماری کرونا نظارت دارند و این رستوران را نیز در همین راستا پلمب کردند.

وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، طبق قانون و با جدیت تمام برخورد می کنیم و هیچ گونه مسامحه‌ای صورت نمی‌گیرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو همچنین با اشاره به بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از مراکز ۱۶ ساعته مربوط به بیماری کرونا و پایانه مرزی بازرگان بیان کرد: در این بازدید نحوه غربالگری خانوار و پیگیری موارد خود اظهاری و پیگیری روند درمان بیماران کرونایی مورد بررسی قرار گرفت.

صمدی با قدردانی از مساعدت و همراهی دستگاه قضایی شهرستان ماکو در مقابله با شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: چنین بازدیدهای مشترکی در الزام برای رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار موثر است.

تاکنون دهها واحد صنفی  متخلف در شهرستان های مختلف آذربایجان غربی به علت رعایت نکردن موارد بهداشتی مربوط به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا پلمب شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha