۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۸
کد خبرنگار: 2082
کد خبر: 83900263
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سرنوشت بیش از ۶۰ تن در حادثه بیروت هنوز نامعلوم است

تهران- ایرنا- شبکه خبری اسکای نیوز به نقل از مقامات لبنانی گزارش داد: بیش از ۶۰ نفر در حادثه انفجار در بندر بیروت همچنان مفقود هستند و از سرنوشت آنها خبری در دست نیست.

به گزارش روز شنبه ایرنا از اسکای نیوز تلاش برای بیرون آوردن اجساد قربانیان و یافتن مفقودین حادثه که تاکنون از سرنوشت شان اطلاع دقیقی در دست نیست، همچنان ادامه دارد.

طبق این گزارش، نیروهای امداد در لبنان در ادامه جستجو برای یافتن قربانیان انفجار بیروت، روز گذشته جسد یک جوان را از میان آوار بیرون آوردند. 

رسانه های لبنانی  هم روزگذشته از بیرون آوردن اجساد سه تن از کارکنان سیلوهای بندر بیروت از زیر آوار خبر دادند و در عین حال اعلام کردند که تلاش برای یافتن شمار دیگری از کارکنان مفقود این حادثه ادامه دارد.

عصر سه‌شنبه گذشته در پی وقوع آتش‌سوزی گسترده‌ در یکی از انبارهای مواد آتش‌زا واقع در بندر بیروت، انفجار مهیبی در انبارهای مجاور آن که حاوی ۲ هزار و ۷۰۰ تن نیترات آمونیوم بود، رخ داد که بر اثر آن تاکنون ۱۵۴ نفر کشته و بالغ بر پنج هزار نفر زخمی شدند.

میزان کل خسارت های ناشی از انفجار چهارم اوت (۱۴ مرداد) در بیروت توسط مروان عبود استاندار بیروت رقمی معادل ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار محاسبه شده است.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =