۱۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۰
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83900193
۰ نفر

برچسب‌ها

شهدای مدافع حرم الگوی واقعی حق طلبی هستند

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز با گرامیداشت سالروز شهادت شهید محسن حججی گفت: شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم الگوی واقعی و اسوه حقیقی کفرستیزی و حق طلبی در برابر دشمنان هستند.

سالار قاسمی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شهدای ایران اسلامی همانند شهید حججی با اخلاص و ایمان کامل، خود را وقف دفاع از دین کردند.

وی بیان داشت: زندگی و شهادت شهدای گرانقدری چون شهید مدافع حرم محسن حججی بدون شک الگویی بی نظیر از فداکاری ،کفرستیزی، ولایتمداری، دفاع ازحق وحقیقت و تمام خوبی ها و زیبایی هاست که عاقبت در راه آرمان های نظام اسلامی به شهادت رسید.

قاسمی تصریح کرد: گروه تکفیری داعش که دست پرورده آمریکا و دنیای استکباری است با به شهادت رساندن شهید حججی بار دیگر به روشنی ماهیت ضد انسانی و ضد دینی خود را به دنیا نشان داد.

وی یادآورشد: لازم است زوایای زندگی شهدای گرانقدر را به نحو شایسته به زبان قلم ،هنر و رسانه دردید همگان قرارداد تا همچنان فرهنگ شهادت و فداکاری در راه دین زنده بماند که دراین راه فرهنگیان مسئولیت خطیری برعهده دارند.

وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید همواره در جامعه اسلامی و  بین اقشار جامعه و به خصوص نوجوانان وجوانان تقویت شود تا دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بمانند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: بی تردید همه شهدای مدافع حرم، با عظمت وعزیز هستند و تکریم تک تک آن‌ها وظیفه آحاد ملت است.

شهید مدافع حرم محسن حججی ۲۵ ساله اهل نجف آباد اصفهان وعضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) درسوریه به دست گروه تکفیری تروریستی داعش به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =